from 150 Kč
Book Now

Praha: Vstupenka na výstavu Selfie Market

Obchodní Centrum, Černý Most
Nehodnoceno

Duration

1 hodina

Tour Type

Daily Tour

Group Size

Unlimited

Languages

___

Overview

Zrušení zdarma až 24 hod. před začátkem – Vstupenka v mobilu – Rezervujte nyní a plaťte později – Platí 1 den – Jděte rovnou ke vstupu

HIGHLIGHTS

  • Cestujte časem, po celém světě a dokonce i mimo něj s 25 interaktivními exponáty. K dispozici je mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout na recepci. Aplikace vás provede vesmírem a pro některé jednotky nabídne rozšířenou realitu.

Included/Excluded

  • Vstupenka
  • Mobilní aplikace
  • Wi-Fi
  • Není dovoleno: Domácí zvířata (asistenční psi povoleni)

Tour's Location

Obchodní Centrum, Černý Most

FAQs

Vyberte si aktivitu nebo výlet
Pokud se rozhodnete pro rezervaci konkrétního výletu nebo aktivity, vždy si pročtěte veškeré informace a také jednotlivá hodnocení na detailu tour. Je dobré vědět, co můžete od výletu očekávat – jaké jsou dojmy jiných účastníků, takže se vyhnete případnému zklamání. Pokud u aktivity uvidíte označení “Certified by GetYourGuide” pak máte jistotu, že se jedná o skutečně prověřenou a kvalitní atrakci. Dále si zjistěte, zda potřebujete vytištěnou vstupenku nebo stačí potvrzení v telefonu. U každé aktivity by neměla chybět informace o tom, za co přesně platíte a co již není zahrnuté v ceně. Někteří organizátoři nabízejí možnost zrušit rezervaci výletu do určitého termínu. Na závěr si nezapomeňte ověřit, zda-li vás společnost vyzvedne u hotelu, či se sejdete na dopředu smluveném místě. Na stránkách je vždy k dispozici mapa.
Rezervace a platba na GetYourGuide
Jakmile jste si konečně vybrali tour, je potřeba výlet zarezervovat. Naštěstí u GetYourGuide je to velmi jednoduché. Na internetu si vyfiltrujete datum, případě čas a jazyk můžete přejít k placení. Na další obrazovce vyplníte všechny vaše fakturační údaje, nejdůležitější ze všeho je správně vyplnit vas email. Tam totiž dostanete potvrzení a voucher, kterým se musíte prokázat. Pak už jen vybere způsob placení a je to. Jelikož je GetYourGuide velká mezinárodní společnost, používá zabezpečené platby a tak se nemusíte bát vyplnit údaje o platební kartě.
from 150 Kč
Pobyty
Lety
Pojištění
Transfer