from 258 Kč
Book Now

Praha: Království železnic

Stroupežnického 23, 150 00 Praha 5-Smíchov
Nehodnoceno
Duration

1 den

Tour Type

Daily Tour

Group Size

Unlimited

Languages

___

Overview

Zrušení zdarma až 24 hod. před začátkem – Vstupenka v mobilu – Rezervujte nyní a plaťte později – Platí 1 den – Jděte rovnou ke vstupu

Highlights

  • Zjednodušený železniční model České republiky ve spodním patře expozice se rozprostírá na více než 459 m2 , a je tak největším modelovým kolejištěm ve střední Evropě.
  • Na modelu je 80 vlakových souprav včetně aut, autobusů a dokonce i podzemního vlaku. Návštěvníky potěší a pobaví detaily ze života 30 000 malých obyvatel modelu, umně převedené do stovek situací a scének na různá témata.

Included/Excluded

  • Vstupenka
  • Brožura (k dispozici v CZ, EN, DE, RU)
  • Jídlo a pití

Tour's Location

Stroupežnického 23, 150 00 Praha 5-Smíchov

FAQs

Vyberte si aktivitu nebo výlet

Pokud se rozhodnete pro rezervaci konkrétního výletu nebo aktivity, vždy si pročtěte veškeré informace a také jednotlivá hodnocení na detailu tour. Je dobré vědět, co můžete od výletu očekávat – jaké jsou dojmy jiných účastníků, takže se vyhnete případnému zklamání. Pokud u aktivity uvidíte označení “Certified by GetYourGuide” pak máte jistotu, že se jedná o skutečně prověřenou a kvalitní atrakci. Dále si zjistěte, zda potřebujete vytištěnou vstupenku nebo stačí potvrzení v telefonu. U každé aktivity by neměla chybět informace o tom, za co přesně platíte a co již není zahrnuté v ceně. Někteří organizátoři nabízejí možnost zrušit rezervaci výletu do určitého termínu. Na závěr si nezapomeňte ověřit, zda-li vás společnost vyzvedne u hotelu, či se sejdete na dopředu smluveném místě. Na stránkách je vždy k dispozici mapa.

Rezervace a platba na GetYourGuide

Jakmile jste si konečně vybrali tour, je potřeba výlet zarezervovat. Naštěstí u GetYourGuide je to velmi jednoduché. Na internetu si vyfiltrujete datum, případě čas a jazyk můžete přejít k placení. Na další obrazovce vyplníte všechny vaše fakturační údaje, nejdůležitější ze všeho je správně vyplnit vas email. Tam totiž dostanete potvrzení a voucher, kterým se musíte prokázat. Pak už jen vybere způsob placení a je to. Jelikož je GetYourGuide velká mezinárodní společnost, používá zabezpečené platby a tak se nemusíte bát vyplnit údaje o platební kartě.

from 258 Kč