Tropical Islands je největší komplex svého druhu v Evropě.

Jedná se o umělé tropické letovisko, kde se můžete těšit na palmy, pláže, bary a pohodu v příjemných 26 stupních.

Aquapark se nachází cca 60 km jižně od Berlína. Cesta autobusem z Prahy trvá cca 4 hodiny. Komplex pojme přes 6600 lidí, otevřeno má nonstop a nabízí návštěvníkům i přenocování ve stanech, chatkách či na lehátku přímo na pláži. Na své si přijdou milovníci tepla a vodních radovánek. Teplota vzduchu se pohybuje kolem 26 st. a voda je ještě o dva stupně teplejší.

Najdete zde tropický park s pralesem, písečnými plážemi, lagunou a mořem, vířivkami, vodopády, tobogány a dalšími vodními atrakcemi. Perfektní relaxaci nabízí i Saunový svět. V celém areálu je řada restaurací a barů s výbornou kuchyní, nápoji i zmrzlinou, dále obchody s upomínkovými předměty či letním oblečením. Dokonce se můžete proletět i balonem. Návštěva v Tropical Islands je nezapomenutelným zážitkem a mnozí se sem rádi vracejí.

Termíny a ceny

Vyberte si termín a rezervujte si výlet s rodinou.

Program zájezdu

Odjezd z Prahy:
06:30 hod. Praha – Hlavní vlakové nádraží
07:15 hod. Lovosice – čerpací stanice Benzina na silnici E30 (naproti ulici Barákova)
07:40 hod. Ústí nad Labem – zastávka MHD Drážní (ulice Žižkova směr z centra)
Po 10. hodině příjezd do Tropical Islands, volný program. V podvečerních hodinách odjezd z Tropical Islands. Příjezd do Prahy okolo 23. hodiny.

Cena zahrnuje: základní vstupné do Tropical Islands dopravu klimatizovaným autobusem s TV a WC služby průvodce po celou dobu výletu. Cena nezahrnuje: cestovní pojištění

Pojedete vlastním vozem? Vyberte si ubytování přímo v aquaparku

Booking.com