Večer nastoupíte a ráno už se kocháte výhledem na moře. Nemusíte řídit ani čekat v dlouhých kolonách. Stačí se jen pohodlně usadit, dát si něco dobrého k jídlu a pití a těšit se na dovolenou.

Vlaky společnosti RegioJet tento rok vyrazí na trase Praha – Rijeka 3x týdně od 16. 6. do 30. 9. 2023. Odjezd je naplánován na odpoledne v 16:45 hodin z Prahy a následně v 19.46 večer z Brna hl. n., ve 20.18 z Břeclavi a ve 21.25 z Bratislavy hl. st. Do Rijeky přijedou na druhý den dopoledne v 10.40 hodin.

Kapacita vlaku bude kolem 550 cestujících


Celkem se počítá s pátnáctivozovou vlakovou soupravou se zhruba 550 místy pro cestující. V nabídce budou kromě míst na sedačkách ve vozech Astra (velkoprostorové vozy s obrazovkami na sedačkách), také kupé se sedačkami. Samozřejmostí jsou lůžkové vozy.


Ve vlaku bude k dispozici servis RegioJet včetně kávy a vody zdarma, snídaně zdarma v rámci ceny jízdenky, připojení k internetu, možnosti rezervace celého lůžkového kupé pro uzavřenou skupinu cestujících, rezervace v tichých kupé, přeprava jízdních kol a další služby, které RegioJet nabízel ve svých vlacích do Chorvatska v loňském roce.

Kompletní dovolená vlakem

Po vystoupení z vlaku na vás již budou čekat návazné autobusy, které vás rozvezou do dalších destinací. Zastávky autobusů jsou přímo u ubytování nebo v docházkové vzdálenosti od jednotlivých ubytování. Na příjezdy vlaků jsou navázané rozvozové autobusy, které vás rozvezou do více než 50 destinací po celém Chorvatsku.

Pokud jste si zakoupíte kompletní zájezd (balíček dopravy a ubytování), máte jízdenku na celou trasu již v ceně.

Vyberte si včas letní dovolenou

V tuto chvíli nebyly nalezeny žádné nabídky.