V létě si můžete naplánovat prodloužený víkend v polské Varšavě. Ceny zpátečních letenek na nově oznámené lince začínají na 1700 Kč.

Nová linka startuje 2. července 2021 a bude směřovat na letiště Varšava Modlin. Odlety z Prahy budou vždy v pondělí a v pátek v 16:50 s příletem v 18:05. Z Varšavy se bude letoun vracet ve 20:15 a v Praze přistane ve 21:30.

Varšava leží ve středním Polsku. Má dvě části, Staré město a část Praga – moderní čtvrť s hotely, zoologickou zahradou a ruskou tržnicí, které odděluje řeka Visla.

Přes 90 % budov bylo ve městě zničeno, lidí tady také moc nezůstalo, a proto Varšavě hrozilo, že přijde o status hlavního města. Po válce se polemizovalo o přesunutí hlavního města jinam, nakonec se však město obnovilo.

Letiště se nachází zhruba 40 kilometrů severozápadně od centra Varšavy. Spojení je zajištěno přímou autobusovou linkou Modlin Bus z letiště k Paláci kultury a vědy v centru Varšavy s dobou jízdy 55 minut. Rovněž je možné se dostat z letiště zdarma autobusem na nedalekou železniční stanici a odtud pokračovat vlakem na varšavské hlavní nádraží.

Levné letenky z Prahy

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Zpožděný let? Můžete získat až 600 EUR

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky