Porovnejte a objednejte nejlevnější parkování u významných letišť. Zaparkujte na Letišti Praha od 650 Kč/týden.

  • rezervujte si parkování snadno, rychle, srozumitelně a bezpečně.
  • levněji než oficiální letištní parkoviště
  • bez zálohy a rezervačního poplatku při rezervaci online
  • změna rezervace ZDARMA až 24 hodin do příjezdu
  • cena včetně přepravy na letiště a zpátky na parkoviště

Potřebujete pomoci s rezervací?

 

Zavolejte na náš zákaznický servis: +420 228 881 345

Pošlete nám email: sluzby.zakaznikum-cz@parkvia.com

Nejčastější otázky ke službě parkování

Mohu si rezervovat parkování když nemám tiskárnu?
Ano, samozřejmě si můžete objednat parkování, i když momentálně nemáte tiskárnu k dispozici. Po dokončení rezervace obdržíte email a/nebo SMS zprávu s rezervačním číslem. Poskytovatel parkovacích služeb bude taky informován o Vaši rezervaci. Pokud je na rezervačním lístku unikátní čárový kód, musíte si rezervační lístek vytisknout a prokázat se jím při vjezdu na parkoviště.
Mohu dodatečně změnit svoji rezervaci?
Ano. Změnu rezervace můžete udělat online přihlášením se do uživatelské sekce Můj účet a Váš požadavek bude zpracován automaticky. Změna rezervace je bezplatná až do 24 hodin před začátkem rezervovaného parkování.
Jak zruším parkování?
Rezervaci můžete zrušit online přihlášením se do uživatelské sekce Můj účet nejpozději 24 hodin před začátkem rezervovaného času parkování. Nezapomeňte přitom prosím uvést referenční číslo rezervace.
Jak se dostanu z a na letiště?
ParkVia nabízí rezervace parkovacích míst na parkovištích v těsné blízkosti letiště. Každá rezervace zahrnuje v ceně parkovného přepravu na letiště a zpátky na parkoviště, ať už kyvadlovým autobusem, minibusem nebo taxíkem. Pro víc informací o jednotlivých parkovištích a způsobech přepravy, prosím klikněte na ikonu parkoviště, následně se Vám zobrazí podrobný popis daného parkoviště