Jste připraveni na nezapomenutelný únik do srdce historie a přírody? Navštivte Hotel Malý Pivovar, skvost ukrytý v klášterních zdích Klášteru Hradiště nad Jizerou.

Foto: Booking com

Objevte, jak se starobylé zdi snoubí s moderním komfortem, ochutnejte místní gastronomické speciality a prozkoumejte kouzlo okolního Českého ráje. Připravte se na dobrodružství, které vás zavede od gotických hradů až po pískovcové skály.

Historie Hotelu Malý Pivovar

Hotel Malý Pivovar naleznete v historickém prostředí bývalého kláštera. Klášter Hradiště nad Jizerou má bohatou historii sahající až do 13. století, kdy byl založen. Původní klášter prošel mnoha proměnami, od středověkého duchovního centra po barokní přestavby. Hotel Malý Pivovar je situován přímo v areálu tohoto starobylého kláštera, který byl v průběhu let adaptován na moderní ubytovací zařízení s respektem k historickému dědictví.

Ubytování a služby

Hotel nabízí komfortní ubytování v prostředí, které dokonale skloubí historický šarm s moderními prvky. Každý pokoj je unikátně zařízen s důrazem na detail a pohodlí hostů. Kromě ubytování je na hosty připravena řada služeb včetně restaurace, která servíruje speciality české kuchyně doplněné o výběr místních piv vařených přímo v hotelovém pivovaru.

Foto: Booking com

Kam na výlety

Oblast Klášter Hradiště nad Jizerou a její okolí nabízí široké spektrum aktivit a výletů, které uspokojí jak milovníky historie, tak příznivce přírody:

  1. Hrad Kost – Tento dobře zachovaný gotický hrad je jednou z nejvýznamnějších historických památek v regionu a jeho návštěva je jako krok zpět v čase.
  2. Prachovské skály – Tato část Českého ráje je známá svými pískovcovými skalními formacemi a je ideálním místem pro turistiku a lezení.
  3. Jičín – Město pohádek a město s bohatou historií a kulturou, kde můžete navštívit Valdickou bránu, symbol města, nebo se vydat na prohlídku zámku.
  4. Mladá Boleslav – Sídlo automobilky Škoda Auto, kde můžete navštívit fascinující muzeum automobilů Škoda a dozvědět se více o historii automobilového průmyslu.

Proč navštívit Hotel Malý Pivovar

Hotel Malý Pivovar nabízí jedinečnou kombinaci historického prostředí a moderního komfortu. Jeho poloha v Klášteru Hradiště nad Jizerou je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Českého ráje a bohaté historie regionu. Ať už jste na dovolené za relaxací, historií či přírodou, Hotel Malý Pivovar a jeho okolí nabízí nezapomenutelný zážitek.

Rezervace bez starostí