Sbalte rodinu a nebo přátele a vydejte si užít poslední krásné dny. Máme pro vás tip na ubytování na bývalém statku v srdci Českého středohoří, kde vás nikdo nebude rušit a můžete se věnovat všemu co vás baví. 

Pohádková krajina Českého středohoří, část labského údolí zvaná Porta Bohemica, několik starobylých měst, hrady a zámky – to všechno (a ještě mnohem víc) můžete poznat při výletu do oblasti, kde se po staletí pěstuje chmel, ovoce a vinná réva. Už jste například vystoupali na památnou horu Říp?

Pohodový víkend na statku Dvorec Černiv 

Rádi jezdíte na kole? Chcete si odpočinou na venkově? Máte rádi pěší výlety? Ubytujte se na venkovském statku Dvorec Černiv. Rádi zde přivítají rodiny s dětmi, skupiny přátel, seniory, obchodní cestující i jednotlivce. Statek prošel tento rok citlivou rekonstrukcí se zachováním atmosféry původních venkovských zemědělských usedlostí. 

Obec Černiv je vzdálena zhruba 10 km od města Lovosice a první zmínka o obci je z roku 1307. Oceníte velice výhodnou polohu Dvora Černiv, odkud máte mnoho atrakcí na dosah: na zříceninu hradu Házmburk to máte jen 4 km, vydat se můžete do Skanzenu Ledčice, kousek to máte na nejvyšší vrchol Českého středohoří Milešovku, podívat se můžete do zámku Doksany a Libochovice a nebo navštívit vinařskou oblast Velké Žernoseky. 

Každý si najde svůj styl

Apartmány jsou stylově zařízeny a vybrat si můžete ze sedmi různých pokojů. Od luxusně zařízeného Seníku, po Pokoj s nebesy a nebo studia ve venkovském stylu. 

A co říkají hosté?


Rating: 5 out of 5.

Tomáš

Naprosto úžasné, včetně parádní večeře, kterou jsme si předem objednali. Příště musíme přijet na delší čas.”

Rating: 5 out of 5.

Kateřina

“Klid a ticho, příjemné prostředí. Majitelé velice ochotní a milý, pobyt nám velice zpříjemnili. Snídaně a večeře naprosto 🔝.”

Rating: 5 out of 5.

Zuzana

Nádherné místo s historií, venkovská zahrada, bazén na ochlazení, úžasný a inspirující majitel s neustálým úsměvem na tváři a jako bonus neuvěřitelně milé složení hostů…. I když to máme kus cesty, doufám, že se ještě vrátíme a podíváme se, jak pokračuje rozšiřování a úpravy. Okolí perfektní, co kopec, to památka, naším odpočinkovým tempem jsme nestihli zdaleka všechno…. Jela jsem domů nadšená a s úsměvem na tváři Děkujeme!!!.”

Rating: 5 out of 5.

Jana

“Velmi příjemné a klidné prostředí. Citlivě zrekonstruované prostory, rodinná atmosféra, domácí kuchyně, pozorný majitel, kterého to opravdu baví. Ideální pro toho, kdo očekává od dovolené více, než jen konzum. Všichni včetně dětí a pejska jsme byli nadšeni a určitě brzy přejedeme znovu. Vřele doporučuji.


Rezervujte si svůj pobyt online

Rezervace na Booking.com ZDE

Podívejte se na volné termíny a zarezervujte si pobyt ve Dvorec Černiv bez nutnosti placení online. Kontaktovat můžete majitele pana Michala na telefonu: 722 707 040.

Kde se nachází ubytování?

Obec Černiv je vzdálena zhruba 10 km od města Lovosice. Do obce se dostanete z Lovosic po silnici III. třídy č. 23758 dále po silnici č. 23757 a nakonec po silnici č.2468. V okolí obce se nachází zřícenina hradu Házmburk, který je vzdálený od obce cca. 4 km.Těšíme se na Vás 🙂