Vítejte v Sobotíně, v romantickém resortu v podhůří Jeseníků ležícím ve stejnojmenné obci mezi Šumperkem a největší dominantou Jeseníků – horou Praděd.

Resort Sobotín se na pozemku o rozloze 15,5 hektaru může pyšnit hned několika unikátními objekty, z nichž je většina propojena podzemními chodbami.

Je jím Wellness & Spa hotel Sidonie s jedinečnými wellness & spa prostory, Family & Sport hotel Josef s velkou krytou víceúčelovou halou, stylový pivovar Albert a v neposlední řadě přilehlý motorest Permoník stylizovaný s odkazem na hornickou tradici.

Pomyslnou třešničku na dortu pak představuje pohádkový zámecký hotel Klein, jehož velkorysé prostory zrekonstruovaného zámku rodiny Kleinů vás přenesou do poloviny 19. století a okouzlí vás nejen převládajícím historickým slohem, ale také důmyslným propojením dobových prvků s moderními technologiemi. 

Sobotín je proto ideálním místem pro rodinnou dovolenou, romantické líbánky, ale i pro konání velkých rodinných oslav, zahradních party, svateb, nebo netradičních firemních akcí.

Rezervujte si luxusní rodinnou dovolenou nyní.

Booking.com

Zdroj: https://www.resortsobotin.cz