V malebné krajině Jižní Moravy, kde se snoubí historické poklady zámku Valtice a klidná krása Kolonády na Reistně, se nachází Prosecco Residence Marko.

Předpokládaná doba čtení: 3 minutes

Tento okouzlující hotel, vzdálený pouhé 4,2 km od zámku Valtice a 3 km od Kolonády, nabízí dokonalé spojení moderního komfortu s poklidným venkovským životem.

Prosecco Residence Marko není jen místo k přenocování; je to zážitek, jenž je navržen tak, aby hýčkal smysly a poskytoval únik z každodenního života. S jeho bujnými zahradami, které lákají hosty k procházkám a odpočinku, poskytuje hotel klidné pozadí pro relaxaci a zamyšlení. Pečlivě upravené trávníky a rozkvetlé květiny jsou důkazem péče a pozornosti k detailu, které definují každý aspekt tohoto unikátního místa.

Stravování v Prosecco Residence Marko je lahodným zážitkem s restaurací, která uspokojí různé chutě a preference. Nabídka zahrnuje směs místních specialit a mezinárodní kuchyně, vše připravené z nejčerstvějších ingrediencí s nádechem inovace. Útulná atmosféra restaurace spolu s pozorným servisem dělá z každého jídla nezapomenutelnou část vašeho pobytu.

Vychutnání sklenky Prosecca v baru, nebo možná v zahradě pod hvězdami, je dokonalým způsobem, jak zakončit váš den v Prosecco Residence Marko.

Valtice, součást Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, jsou skvostem jihomoravského regionu, který je proslulý nejen svými vinařskými tradicemi, ale i bohatou historií a architekturou.

Zámek Valtice – Bez debat hlavní atrakce města. Tento barokní zámek, který byl po staletí sídlem rodu Lichtenštejnů, nabízí nádherně zařízené interiéry, bohatou uměleckou sbírku a rozsáhlou knihovnu.

Nezapomeňte také navštívit zámeckou vinnou sklep a ochutnat místní vína.

Prosecco Residence Marko nabízí jedinečnou kombinaci pohodlí, luxusu a srdečné pohostinnosti, za kterou je Morava známá. Je to místo, kde se historie, kultura a krása přírody spojují, aby vytvořily nezapomenutelný pobyt pro cestovatele hledající relaxaci i dobrodružství v srdci evropské vinařské země. Ať už jste zde, abyste prozkoumali bohaté dědictví regionu, vychutnali si místní vína, nebo jednoduše vypnuli od ruchu každodenního života, Prosecco Residence Marko je vaším domovem daleko od domova.