Naše apartmány v Málaze

Pokud se chystáte na jih Španělska nabízíme Vám ubytování v našich apartmánech, které leží v centru města, jsou plně vybavené a za příjemné ceny.

Proč nás baví Málaga?

  • Je to nejjižněji položené větší město v Evropě.
  • Má 300+ slunečných dní a i v zimě se tam teplota pohybuje kolem 20 stupňů, na sluníčku přes den se občas vyšplhá i k třícítce!
  • Město má pláže a historické centrum, které má svého ducha.
  • Spousta typických španělských tapas barů, cafaterií.
  • Centrum bez dopravy a plno možností zábavy.
  • Levné a lokální suroviny na trzích (avokáda, pomeranče, mandarinky, rajčata, listová zelenina).
  • Vhodná místa pro skateboarding.
  • Dobrý výchozí bod pro výlety do okolních měst.

Ático Centro Málaga

Calle Feijóo 14, Málaga – centrum, 29009 Málaga, Španělsko

V Ático Centro Málaga se budete cítit jako doma- najdete zde vše co potřebujete. Nabízí rychlé připojení k Internetu, české TV programy, chytrou TV s možností přehrávání pořadů z You Tube a dalších aplikací.

Pohodlnou dovolenou si zde užijí dvě osoby, ale nabízíme i další přistýlky.

Apartmán leží v klidné části města, pouze 400 metrů od muzea Carmen Thyssenové. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.

Kuchyň je vybavena mikrovlnnou troubou, toustovačem, kávovarem a varnou konvicí. Nově rekonstruovaná koupelna se sprchou. Ručníky a ložní prádlo jsou zahrnuty v ceně.

Ático Centro Málaga leží 600 metrů od nákupní ulice Calle Larios a 700 metrů od katedrály v Málaze. V centru města jste za 3 minuty pěší chůze. Na pláži budete do 15 minut, nebo na koloběžce za 7 minut.

Během rezervace uplatněte dodatečnou slevu 30%: ATICO30

Chick Apartmant Malaga

Calle Ancha del Carmen 30, Málaga – centrum, 29002 Málaga, Španělsko

Chick Apartmant Malaga nabízí dva plně vybavené apartmány v klidné části centra Málagy. Apartmány jsou od sebe oddělené a dovolenou si zde optavdu užijete.

Leží pouze 300 metrů od nákupního centra El Corte Inglés. Na pláž se dostanete do 20 minut pěšky nebo během pár minut na koloběžce 🙂 Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a placené soukromé parkoviště.

Kuchyň je vybavena mikrovlnnou troubou, toustovačem, kávovarem a varnou konvicí. Ručníky a ložní prádlo jsou zahrnuty v ceně.

STUDIO: vhodné pro dva hosty, kteří si chtějí užít dovolenou na velké terase s grilem a možností opalování či grilování.

APARTMÁN: lze ubytovat až 4 osoby, bez omezení soukromí a prostoru. Luxusně řešený obývací pokoj, velká koupelna a prostorná kuchyně.

Během rezervace uplatněte dodatečnou slevu 30%: chick30

Levné letenky do Málagy

Co navštívit v Málaze?

Výhodné půjčení vozidla

Kontaktujte nás přímo: reservacion.malaga@gmail.com nebo info@e-booking.cz

Bylo Vám již 18 let? Pro zobrazení stránky prosím potvrďte, že splňujete věkovou hranici 18 let.
Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0