Najděte si auto

Porovnejte ceny a podmínky pronájmu. Neztrácejte čas dalším hledáním – všechny světové půjčovny jsou již na RentalCars.com!

Rezervace online

Naše smlouvy s našimi partnery znamenají, že vám můžeme nabídnout speciální ceny. Naše ceny jsou vždy stejné nebo nižší, než jaké najdete při příjezdu.

Vyzvedněte si vozidlo

Informujeme vašeho poskytovatele o vaší rezervaci a vámi rezervované kolo na vás bude čekat při příjezdu. Stačí přijít a užít si jízdu!

Naše garance.

Nejlepší cena zaručena. V případě, že najdete výhodnější nabídku nebo si rezervaci auta rozmyslíte, do 48 hodin před vypůjčením můžete rezervaci zrušit bez jakýchkoliv poplatků. Peníze vám budou vráceny zpět na účet.

Málaga

Najděte nejlepší nabídky na pronájem aut

Řím

Najděte nejlepší nabídky na pronájem aut

Mallorca

Najděte nejlepší nabídky na pronájem aut

Nejčastější otázky služby online půjčovny aut

Co potřebuji pro pronájem auta?
Vše co potřebujete pro zarezervování Vašeho auta je kreditní nebo debitní karta. Při vyzvednutí Vašeho auta budete potřebovat: Váš poukaz / ePoukaz, k prokázání Vaší platby za auto. Kreditní / debitní karta hlavního řidiče, s dostatkem dostupné hotovosti pro bezpečnostní zálohu auta. Pro každého řidiče plný, platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Váš cestovní pas a jakýkoliv další průkaz totožnosti který potřebuje autopůjčovna vidět. Různé autopůjčovny mají různé podmínky, tak prosím zkontrolujte také smluvní podmínky vozu.
Kolik let mi musí být pro pronájem auta?
U většiny autopůjčoven je požadavek na věk mezi 21 a 70 lety. V případě že Vám je pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku
Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu?
Spolupracujeme se všemi předními autopůjčovnami (a se spoustou menších, místních autopůjčoven), abychom vám mohli poskytnout širokou nabídku vozů za ty nejlepší ceny. Díky tomu jsme schopni Vám pomoci nalézt nejvýhodnější pronájmy vozů ve více než 60,000 lokalitách po celém světě. Chcete-li porovnat ceny a najít si ideální vůz za bezkonkurenční cenu, jednoduše použijte náš vyhledávací formulář.
Na co se zaměřit při výběru auta?
Prostor: Pronájem vozu si vychutnáte mnohem více, když budete mít vůz s dostatkem prostoru pro všechny cestující a zavazadla. Palivo: Nemáte v plánu příliš jezdit? Dotankování plné nádrže paliva před navrácením vozu vám může ušetřit spoustu peněz. Lokalita: Není nic pohodlnějšího, než vyzvednout si vůz přímo na letišti. Ovšem vyzvednutí vozu mimo letiště v kombinaci s kyvadlovou autobusovou dopravou může být mnohem levnější.
Jsou v ceně pronájmu vozu zahrnuty všechny poplatky?
Na převážnou většinu pronajatých vozů se vztahuje ochrana proti krádeži, finanční krytí pro případ nehody (CDW), místní daně, letištní poplatky a všechny silniční poplatky. Při vyzvednutí vozu zaplatíte za cokoliv „navíc“ – za mladého řidiče, dalšího řidiče nebo poplatky za jednosměrný pronájem vozu – ale my vám ještě před samotnou rezervací vozu jakékoliv dodatečné poplatky vysvětlíme (a použití vlastní dětské autosedačky nebo navigace GPS vám může pomoci snížit náklady). Chcete-li získat více informací o tom, co je zahrnuto v ceně, jednoduše si přečtěte obchodní podmínky, které se vztahují na auto, které si právě prohlížíte.