Sněte víc, smějte se hlasitěji a usmívejte se více s ohromujícími show, novými atrakcemi a zážitky. Splňte sen sobě i těm, na kterých vám nejvíce záleží, vašim malým natěšeným dětem… Nejlépe ještě dnes!

Disneyland® Paris je evropskou turistickou destinací číslo jedna s více než 375 miliony návštěv od svého otevření 12. dubna 1992. Nyní máte šanci jít s námi a připojit k celoročním oslavám 30. narozenin, které slaví až do 30. září 2023.

Úžasné oslavy 30. narozenin

U příležitosti tohoto výročí spustil Disneyland® Paris nové zážitky, jako je Dream… a Shine Brighter! denní show, noční sekvence Disney D-Light s choreografickými drony osvětlujícími oblohu nad hradem Šípkové Růženky a nové zahrady zázračných, kde se umění setkává s přírodou. Znovu otevřela také kultovní Walt’s – An American Restaurant a navázala novou spolupráci se známými značkami jako Bodum, Pandora a Bic.

Kromě toho si nesmíte nechat ujít zcela novou velkolepou Marvel Nighttime Drone Show . Až 500 dronů každou noc rozzáří oblohu nad Walt Disney Studios Park® a vytvoří sérii ikon představujících legendární superhrdiny, jako jsou Captain America, Scarlet Witch a Shang-Chi. Kombinace světel, pyrotechnických efektů, videoprojekcí a speciálně přeorganizovaných partitur Marvel, je to vzrušující nový způsob, jak zažít kouzlo Disney Parků od 28. ledna do 8. května 2023.

Velkolepá zábava pro fanoušky Marvelu

Pro fanoušky Marvelu existuje pouze jedno místo k pobytu: Disney Hotel New York® — The Art of Marvel. Je to jediný hotel s tematikou Marvel na světě, který se může pochlubit více než 350 uměleckými díly od více než 110 mezinárodních umělců.

Hotel má 471 pokojů Superior, 65 pokojů Empire State Club a 25 apartmá věnovaných Spider-Manovi, Avengers a dalším superhrdinům Marvelu a nabízí čtyři pokoje v manhattanském stylu.

A to není vše. Zcela nový kampus Marvel Avengers byl otevřen v červenci 2022 a nabízí zážitky které nezažijete nikde jinde. Připravte se na živé akční kousky, hrdinská setkání s Marvel Super Heroes, speciální tematické restaurace a butik v tomto kampusu věnovaném objevování, náboru a výcviku nové generace hrdinů. Všichni jsou zváni, aby se zapojili do akce, spojili se s Avengers, prali sítěmi jako Spider-Man a letěli do vesmíru s Iron Manem a Captain Marvel.

Vstupenky do Disneyland® Paris

Všechny vstupenky do Disneyland® Paris mají tyto výhody:

  • Bezplatné zrušení v ceně: zrušení zdarma do 72 hodin před datem vaší návštěvy
  • Okamžité doručení vstupenek do e-mailu
  • Nečekáte ve frontách
  • Prožijte nezapomenutelný den v Království kouzel s lístkem Disneyland® Paris.

Rezervujte si ubytování v okolí Disneyland® Paris

Booking.com