Vyzkoušejte malebná města italského Toskánska, Pisu a Florencii v zimě. Krásně je tu ve všech ročních obdobích, i v pro nás mrazivých měsích.

Když se řekne Pisa, každý si vybaví Šikmou věž na Náměstí Zázraků –Campo dei Miracoli. Kromě ní zde ale stojí také třeba baptisterium, dóm a Camposanto, což je středověký hřbitov. Město zábavy a renesančního umění vás vítá. 

Využijte akčních cen letenek do Pisy a vychutnejte si Toskánsko v zimě. Panuje zde přijemné počasí, ideální pro toulky městem. Letiště v Pise lze využít i jako výchozí bod pro návštěvu Florencie, kam se dostanete třeba vlakem za 8 EUR.

Letenky a termíny ZDE

Silvestr v Toskánsku za 1 386 Kč

Překvapte svoji polovičku silvestrovským pobytem v Pise nebo v Toskánsku za 1 386 Kč za zpáteční letenku!

Poslední rok v roce se poholně vyspíte doma, zabalíte kurf a v 15:40 odletíte. V Pise budete po 17 hodině večer- ve správný čas se ubytovat a vyrazit oslavovat nový rok. Po všech oslavách vám zbyde dost času na samotné město a další den 2.ledna odpoledne budete opět v Praze.

Náhled na letenku

Silvestrovský pobyt

Přímé lety do Florencie od 1 355 Kč

Pro návštěvu Toskánska můžete využít i linky společnosti Vueling přímo do Florencie.

Letenky do Florencie ZDE

Nabídky pobytů od CK

Dovolená ve Florencii

Nabídka ubytování v Pise

Booking.com

Naše nejoblíbenější aktivity

Pisa se dá pohodlně projít pěšky malebnými uličkami, přes řeku Arno až na a náměstí Piazza dei Miracoli (“Náměstí zázraků”). Na zdejším krásném zatravněném náměstí najdete nejznámější atrakci města, Šikmou věž. Nicméně zde můžete obdivovat  i nádhernou baziliku Duomo di Pisa a Baptisterium Battistero di San Giovanni. Připravte se na pořádnou porci turistů už od ranních hodin a pokud se chcete vydat na věž samotnou, doporučujeme rezervaci předem.Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky