Nekonečně dlouhé pláže s bílým pískem, milí lidé, starověké civilizace i moderní velkoměsta, tichá příroda i živá hudba, luxusní turistické rezorty i tradiční vesnice. Vítejte v Mexiku, zemi kontrastů a oblíbeném místě cestovatelů z celého světa.

Mexiko je bohaté na starodávné kultury – Teotihuacán, Toltéci, Mayové, Aztékové a mnozí další. Během vaší dovolené můžete navštívit jejich města, chrámy a pyramidy. Mayská říše se rozkládala na celém poloostrově Yucatán a v dalších mexických státech až do současné Guatemaly, Belize a Hondurasu. Nejvíce mayských archeologických památek najdete v Mexiku na Yucatánu

Cancún je mexické párty město s úžasnými plážemi podél Karibského moře. Většina turistů mířící na mexický poloostrov Yucatán přilétá právě do Cancúnu, proto jde o jedno z nejdražších a nejvíce turisticky orientovaných měst na poloostrově.

LETENKY A TERMÍNY ZDE

Náhled na akci

  • počet míst omezen
  • odlet Berlín a Mnichov
  • včetně malého příručního zavazadla
  • 23kg odbavené zavazadlo

Ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Naše nejoblíbenější aktivity

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce v Benátkách. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Dovolená v Mexiku s CK od 21 800 Kč

Hotel SUITE 24 Hotel Boutique ***

Kompletní seznam zájezdů do Mexika

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky