Společnost LOT Polish Airlines nabízí v akci letenky do dvou krásných polských měst: Varšavy a Gdaňsku. Ceny začínají na 1 590 Kč z Ostravy a 2 290 Kč z Prahy včetně 2 ks příručních zavazadel. V nabídce jsou i akční lety do asijských destinací.

Varšavské Stare Miasto, jak mu Poláci říkají, bylo po druhé světové válce od základů znovu postaveno. V rozsáhlé rekonstrukci trvající od roku 1949 až do 1963 se podařilo obnovit vzhled města tak, aby budovy vypadaly jako 200 let staré. Dnes v této části Varšavy najdete spoustu památek, proto je také Staré město zapsáno na Seznamu světových památek UNESCO.

Druhá nabízená destinace Gdaňsk je historické město, ve kterém najdete velké množství katedrál, kostelů a uliček, ze kterých na vás dýchají staré časy, ale zároveň město nabízí i vymoženosti moderní doby. Najdete tady jednu z největších zoologických zahrad v Polsku, mnoho muzeí, zajímavou přístavní architekturu, nebo třeba maják a námořní muzeum.

AKČNÍ DESTINACE A TERMÍNY ZDE

Náhled na akci s pobytem přes Velikonoce

  • počet míst omezen
  • odlet Ostrava a Praha
  • 1 ks příručního zavazadla do 8 kg(55cm x 40cm x 23cm)
  • 1 ks příručního zavazadla do 2 kg(40cm x 35cm x 12cm)

Naše nejprodávanější aktivity

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce ve Varšavě a Gdaňsku. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Rezervace ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky

Foto: Photo by Kamil Gliwiński on Unsplash