Blížící se vánoční svátky vás vyvádí z míry? Preferujete slunné paprsky před sněhovými závějemi? Pak neváhejte ani vteřinu a využijte akčních letenek společnosti Ryanair a místo přeplněných vánočních trhů zavítejte na slunnou Maltu! Zpáteční letenky již od 760 Kč s odletem z Bratislavy, Berlína, Norimbergu a Krakova.

V případě Malty rozhodně platí, že co je malé, to je pěkné. Tenhle ostrov ve Středozemním moři se vám bude líbit, pokud chcete hodně věcí vidět.

Zde se slaví Vánoce naplno a podle starých zvyků a tradic, jelikož Malta je katolická země. Lidé zde zpívají koledy, staví živé Betlémy, hrají příběh o narození Ježíše Krista.

Malta je ostrovní stát ležící ve Středozemním moři nedaleko jižních břehů Sicílie. Jedná se o oblast plnou historických památek postavených Féničany, Římany a Maltézskými rytíři. Mimo to je však Malta oblíbená jako dovolenková destinace vyhlášená rušnými letovisky i plážemi. Maltský život si zkrátka zamilujete!

Rybářské loďky vypadají jako z pohádky.

AKČNÍ LETENKY NA MALTU ZDE

Náhlad na akci s odletem z Bratislavy

  • odlety z Prahy, Bratislavy, Vídně a Berlína
  • příruční taška v ceně
  • počet míst omezen

Náhlad na akci s odletem z Berlína

  • odlety z Prahy, Bratislavy, Vídně a Berlína
  • příruční taška v ceně
  • počet míst omezen

Ostrov Gozo a dokonalý klid

Malta není jen jeden ostrov, ale souostroví třech větších ostrovů a pak mnoha menších. Trvale obydlené jsou ale jen tři. Mezi ně patří hlavní ostrov Malta, Gozo na sever od Malty a nejmenší Comino, který leží mezi Gozem a Maltou a má asi tři stálé obyvatele a stejný počet kilometrů čtverečních.

Samotný ostrov Gozo je venkovský a klidný. Skvěle se hodí pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kdo se chtějí vyhnout přílišnému ruchu a mumraji. Navíc nabízí mnoho krásných pláží, výhledů na krajinu i atraktivní místa k navštívení, např. prehistorický chrám Ggantija či známá jeskyně Calypso.

Naše nejoblíbenější aktivity

Prozkoumejte ostrov Gozo na celodenním výletě. Navštivte baziliku Ta ‘Pinu a vydejte se do Cittadelly. Prohlédněte si ohromující pláže a místa světového dědictví UNESCO. Využijte 1 nebo 2denní jízdenku na hop-on hop-off bus. Užijte si slevy až 50% ve více než 150 zařízeních na Maltě. Užijte si přístup k některým z nejlepších turistických tras na ostrově, muzeím a aktivitám, včetně restaurací, vodních sportů a mnoha dalších.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky