Vidět v prosinci rozkvetlé keře a žluté veselé pampelišky, sbírat pomeranče a citróny, nechat si mírným vánkem od moře čechrat vlasy a nabíjet se teplými paprsky sluníčka i prvního ledna za návštěvu Mallorky určitě stojí. Zpáteční letenka nyní pouze za 495 Kč.

Mallorca je svou polohou velice dobře dostupná odkudkoli z Evropy a poskytuje i v zimních měsících příjemné mírné klima k ohřátí se. Můžete si tak snadno a rychle i v prosinci připomenout si léto, nebo aspoň jaro se spoustou sluníčka a příjemných 18C. Na koupání v moři to sice není, ale minimum turistů a příjemné teploty jsou ideální na cestování po ostrově.

Pryč jsou davy turistů, atmosféra klidnější a Mallorca ukazuje svoji pohodovější tvář. A s poklesem cen ubytování a letenek je to perfektní vánoční výlet. 

Vánoční Palma de Mallorca

Středem celého vánočního dění je hlavní velké obdélníkové náměstí – Mayor Plaza. Najdete zde stánky s trhy a ryze Vánočním sortimentem s tradiční výrobou a nad hlavami zavěšené světelné řetězy, které připomínají hvězdné nebe. Na náměstí se o zábavu starají performeři s jejich klaunskými nebo artistickými kousky.

Náhled na akci s odletem z Berlína

  • počet míst je omezen
  • cena včetně osobního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm

Náhled na akci s odletem z Drážďan

  • počet míst je omezen
  • cena včetně osobního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm

Ceny letenek na ostrov Mallorca ZDE

Nejlepší věci, které můžete dělat na Mallorce

Podzim je obzvláště krásný v Serra de Tramuntana a dlouhé baleárské léto vrcholí právě v říjnu, kdy se sklízí bohatá úroda. Mallorca má spoustu místních produktů, ale doporučujeme navštívit prohlídku více než 70 místních vinařství .

Preferujete dovolenou od CK? Podívejte se ZDE na nabídky dovolené od 6 990 Kč.

Ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Nechte se inspirovat našimi TOP aktivitami na Mallorce

Zažijte hodinový let balónem nad ostrovem Mallorca, prohlédněte si Katedrálu v Palmě, turistickým busem objevte krásy hlavního města a nebo si užijte večeři o 3 chodech a prohlédněte si velkolepou show Son Amar – vzrušující show s písní, tancem a akrobací.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky