Pokud plánujete cestu do Brazílie, máme tady nabídku na březen 2020- zpáteční letenku do Rio de Janeira s British Airways za 11 690 Kč. Nabídka je zajímá také tím, že lety na sebe navazují a nečeká vás celodenní pobyt na letišti.

V březnu v Riu panuje teplé počasí okolo 30 stupňů a kromě koupání v moři se můžete vydat na řadu míst.

Păo de Açúcar/Cukrová homole

Jeden z nejznámějších a nejvyhledávanějších cílů turistů. Vrchol je vysoký 390 metrů. Vystoupáte na něj lanovkou a čeká vás nádherný výhled. Rio jako na dlani.

Socha Krista

Když se řekne Rio de Janeiro, vybaví se každému obrovská socha Krista vyčnívající nad městem. Jde o 30 metrů vysokou sochu stojící na osmimetrovém podstavci. V roce 2007 byla zařazena mezi 7 divů světa. Doporučení – nenechávejte si Sochu Krista na poslední den, stačí jeden mrak a nic neuvidíte

Praias/pláže

Je jednou z nejznámějších pláží na světě. Celá pláž je 4 kilometry dlouhá. Synonymem slova Copacabana je koupání v křišťálově modré vodě, opalování na sluncem vyhřátém písku, bary, luxusní restaurace nebo hudební a noční kluby. Doporučuji navštívit pláže Leblon a Ipanema – ty jsou hezčí, čistší, i když menší.

Historická tramvaj

Spojuje centrum města se čtvrtí Santa Teresa (nejstarší obydlená část Ria). Tramvaj jezdí vždy jednou za hodinu a pojme 32 pasažérů. místní obyvatelé za jízdy nastupují i vystupují a to nehledě na to, že tramvaj projíždí strmými uličkami. Cestou se vám mezi stromy naskytne pohled na Guanabarskou zátoku.

Podívejte se na volné termíny letenek

Mohou se Vám hodit naše další služby

Naše TOP výlety v oblasti:

Transfer z letiště

Nabídky ubytování

Půjčovna auta

Cestovní pojištění