Pokud plánujete cestu do Brazílie, máme tady nabídku na březen 2020- zpáteční letenku do Rio de Janeira s Alitalia s odeltem z Prahy za 12 990 Kč.

V březnu v Riu panuje teplé počasí okolo 30 stupňů a kromě koupání v moři se můžete vydat na řadu míst.

Păo de Açúcar/Cukrová homole

Jeden z nejznámějších a nejvyhledávanějších cílů turistů. Vrchol je vysoký 390 metrů. Vystoupáte na něj lanovkou a čeká vás nádherný výhled. Rio jako na dlani.

Socha Krista

Když se řekne Rio de Janeiro, vybaví se každému obrovská socha Krista vyčnívající nad městem. Jde o 30 metrů vysokou sochu stojící na osmimetrovém podstavci. V roce 2007 byla zařazena mezi 7 divů světa. Doporučení – nenechávejte si Sochu Krista na poslední den, stačí jeden mrak a nic neuvidíte

Podívejte se na volné termíny letenek

Náhled na akci

  • 1 ks příručního zavazadla do 8 kg(55cm x 35cm x 25cm)
  • 1 ks příručního zavazadla do 2 kg(40cm x 30cm x 10cm)
  • 2 ks zavazadla do podpalubí  do 23 kg
  • počet míst omezen

Praias/pláže

Je jednou z nejznámějších pláží na světě. Celá pláž je 4 kilometry dlouhá. Synonymem slova Copacabana je koupání v křišťálově modré vodě, opalování na sluncem vyhřátém písku, bary, luxusní restaurace nebo hudební a noční kluby. Doporučuji navštívit pláže Leblon a Ipanema – ty jsou hezčí, čistší, i když menší.

Historická tramvaj

Spojuje centrum města se čtvrtí Santa Teresa (nejstarší obydlená část Ria). Tramvaj jezdí vždy jednou za hodinu a pojme 32 pasažérů. místní obyvatelé za jízdy nastupují i vystupují a to nehledě na to, že tramvaj projíždí strmými uličkami. Cestou se vám mezi stromy naskytne pohled na Guanabarskou zátoku.

Nabídka ubytování ve městě

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby

Naše TOP výlety v oblasti:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky