Nekonečně dlouhé pláže s bílým pískem, milí lidé, starověké civilizace i moderní velkoměsta, tichá příroda i živá hudba, luxusní turistické rezorty i tradiční vesnice. Vítejte v Mexiku, zemi kontrastů a oblíbeném místě cestovatelů z celého světa.

Mexiko je bohaté na starodávné kultury – Teotihuacán, Toltéci, Mayové, Aztékové a mnozí další. Během vaší dovolené můžete navštívit jejich města, chrámy a pyramidy. Mayská říše se rozkládala na celém poloostrově Yucatán a v dalších mexických státech až do současné Guatemaly, Belize a Hondurasu. Nejvíce mayských archeologických památek najdete v Mexiku na Yucatánu

Vydejte se do zřícenin města Chichen Itza s pyramidou a chrámem El Castillo. Mezi památky kultury Teotihuacán patří Pyramida Měsíce a Pyramida Slunce. Pyramida Měsíce stojí ve městě Teotihuacán, v posvátném městě předkolumbovské Střední Ameriky. Je zatím nejméně pochopenou stavbou této kultury a archeologové si stále lámou hlavy nad jejími tajemstvími. Pyramida Slunce je druhou největší stavbou ve Střední Americe. 

Tip na dovolenou v Mexiku

Maya del Carmen *** od 20 150 Kč
Hotel Viva Wyndham Maya **** od 23 123 Kč
Soho Playa **** od 23 203 Kč
Hotel Riu Lupita ***** od 23 415 Kč
Illusion Boutique Hotel By Xperience **** od 23 442 Kč
Beachscape Kin Ha Villas & Suites Cancun **** 22 486 Kč

Kompletní seznam zájezdů do Mexika

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky