Venku začíná mrznout a vy si chcete užívat pohody ve vířivé vaně, sauně nebo třeba na masáži. Jestli se vám taková představa líbí, pak vězte, že je ještě více důvodů, proč jet na wellness pobyt právě na podzim a v zimě.

Photo: Anna Demianenko

Hotel Olympie

 Svatý Petr 56, Špindlerův Mlýn, 54351, Česká republika 

Ve Špindlerově Mlýně, v klidné části Svatého Petru, leží nádherný horský hotel Olympie. Nově otevřený luxusní panoramatický wellness s výhledy na okolní svahy, jež je na naše poměry více než velkoryse řešeno, Vás dostane. Nově jsou zrekonstruovány všechny pokoje a sluneční terasa u jedné z nejlepších restaurací ve Špindlu. Aktivit u hotelu a v okolí je nepočítaně, od lanového centra, bobové dráhy až po půjčovnu MTB či elektrokol. I zde platí, že největší devizou je lokalita, která přímo vybízí k horským výšlapům a procházkám.

Booking.com

Maximus Resort

 Hrázní 4a, Brno, 63500, Česká republika

Hotel Maximus Resort je umístěn do malebné krajiny Podkomorských lesů, jen několik metrů od Brněnské přehrady a pouhých 20 minut od centra města Brna. Klidné prostředí nového moderního hotelu, ubytování ve tří a čtyřhvězdičkovém standardu a principu Feng Shui, špičkové WELLNESS & SPA INFINIT MAXIMUS, gurmánská restaurace a krásný svatební palouk v rokli za hotelem v kombinaci s okolní přírodou vás doslova omámí a nabije energií.

Booking.com

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

Vylanta 219, Fryšták, 76316, Česká republika

Ve Fryštáku, malém městečku u Zlína, najdete unikátní koncept ubytovacích služeb, kde se povedlo spojit luxus a servis pětihvězdičkových hotelů s atmosférou rodinného prostředí. Zavítejte do malebné oblasti Hostýnských vrchů a zažijte nezapomenutelný pobyt ve Wellness & Spa Boutique Hotelu Villa Memories – nejlepším rodinném boutique hotelu v Evropě, oceněném v roce 2018 v Londýně a patřícím celosvětově do první čtyřky.

Booking.com

Mamma´s Boutique Hotel 

Náměstí T.G. Masaryka 895, Poděbrady

Přímo v srdci Poděbrad, na lázeňské kolonádě stojí čtyřhvězdičkový hotel, kde se o vás postarají tak, že se vám nebude chtít odjet.Hotel je nový a je to na něm znát. Panuje zde příjemná, rodinná atmosféra, personál je nadšený a dělá mu radost se o hosty postarat.

V místním wellness mohou hosté vyzkoušet z nepřeberného množství masáží a nově také finskou saunu. Využít lze i služeb zkušeného lymfoterapeuta a fyzioterapeuta. V hotelu si můžete půjčit stylová kola či hole na nordic walking.

Booking.com

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky