Repelent chrání kůži a také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty, ponožky. Je vhodný i pro děti od 2 let.

 

Před bodavým hmyzem vás ochrání opravdu dlouho! Působí proti:

•komárům a tropickým komárům až 8 hodin

•tygřím komárům až 6 hodin

•bodavým mouchám (ovádům) až 5 hodin

•klíšťatům až 8 hodin

  

 

 

 

Návod na použití

Před použitím důkladně protřepejte.

Při aplikaci držte nádobku ve svislé poloze asi 15-20 cm od kůže. Při použití na tvář a krk nejdříve nastříkejte prostředek do dlaní a poté ho rozetřete.

Zamezte styku s očima, rty a sliznici. Zamezte přímému kontaktu se syntetickými materiály, lakovanými povrchy a plasty. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetřené oděvy vyperte. Po návratu si umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou.

 

 

 

Upozornění

Hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapáleni – Zákaz kouřeni. Nevdechujte aerosoly. Při zasažení oči okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.
Používejte dle návodu. Chraňte před mrazem a vysokými teplotami. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Pouze k vnějšímu. Nepoužívejte u dětí do 2 let. U děti používejte šetrně, neaplikujte na jejich ruce. Při podráždění kůže přerušte používání. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby. Vyvarujte se nadměrnému používání.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Informace o produktu

Výrobce: S.C.JOHNSON
Značka: OFF!
Objem: 100 ml
Obsah zásilky: 1x rozprašovač přípravku OFF!
Kód EAN: 4000290908754

 

Složení

Účinná látka: 7 g DEET ve 100 g prostředku.

 

Přečtěte si Bezpečnostní list k výrobku zde

 

Zobrazuji všech 6 výsledků