Opojná podívaná v zemi čaje, sloních stád a vodopádů na konci světa – to je Srí Lanka. Letenky z Prahy s přestupem ve Varšavě nebo Dubaji, včetně velkého 15kg zavazadla.

Víc jak stovka vodopádů, statísíce orchidejí, divoká zvířata, která známe jen ze ZOO, volně v přírodě, bohatý podmořský svět plný života, opojná vůně i nedozírné vrcholky. Srí Lanka je Buddhou požehnaná země obdařená přírodními krásami více než která jiná.

Pojeďte se o tom přesvědčit a prohlédnout si nádherná místa, která nemají konkurenci, a zvířata, která doma rozhodně neuvidíte. 

Letenky a termíny ZDE

Náhled na akci

  • dostupnost omezena
  •  1 ks příručního zavazadla do 8 kg(55cm x 40cm x 23cm)
  • 1 ks příručního zavazadla do 2 kg(40cm x 35cm x 12cm)
  • 1 ks zavazadla do podpalubí  do 23 kg
  • Letenky s Emirates od 13 490 Kč s termíny od března 2020

Dobré vědět

Nejlepší variantou získání víza je podání elektronické žádosti. (V záložce Apply odsouhlasíte podmínky, v levém menu vyberete druh žádosti – většinou Tourist ETA, apply for individual. Cena je 35 $ a vízum vám do několika dní přijde na email.

Druhým způsobem pak je žádost přímo na kolombském letišti – na imigračním vyplníte formulář a vízum dostanete na počkání – cena je 40 $.

Srí Lanka

Naše nejprodávanější aktivity

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce na Srí Lance. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Rezervace ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky

Titulní foto: by Jaromír Kavan on Unsplash