Nechce se Vám sedět na přelomu roku doma? Vydejte se oslavovat na sever Itálie.

Milán je synonymem módy. Ve městě italského designu se to hemží světovými fotografy, designéry a samozřejmě i celebritami, které sem zpravidla zavítají na týdny módy. Druhé nejlidnatější město Itálie se může ale kromě toho pochválit také kvalitními univerzitami, množstvím parků, výbornými hotely, ale i skvělými restauracemi a bohatou kulturou. Jestli si myslíte, že nákupy v Miláně lákají jen ty movitější, jste na omylu. Dobře nakoupit se dá například na Via Montenapoleone, kterou jistě při své návštěvě Milána nevynechte!

Na přelom roku se zrovna levné letenky moc neobjevují, díky naší nabídce můžete strávit silvestr v Miláně již od několika stokorun. Zpáteční letenky z Prahy do Milána nás vyjdou na 1 346 Kč a z Brna za 1 283 Kč.

AKČNÍ LETENKY DO MILÁNA ZDE

Náhled na akci s odletem z Prahy

  • počet míst je omezen
  • cena včetně osobního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm.

Náhled na akci s odletem z Brna

  • počet míst je omezen
  • cena včetně osobního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm.
  • ranní odlet na Nový rok (ušetříte za hotel)

Podívejte se na nabídky ubytování v Miláně

Booking.com

Naše nejlepší atrakce ve městě

Podívejte se na originál Da Vinciho „Poslední večeře“ a užijte si historickou prohlídku Milána.  Vydejte se na kompletní prohlídku milánské katedrály se vstupem na skipas a přístupem na terasy, nebo prozkoumejte Milán svým vlastním tempem s lístkem na hop-on hop-off autobus.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky