Termální lázně, obklopené třítisícovými vrcholy, s léčebnou vodou z nitra Vysokých Taur. Hotely, poskytující hostům veškerý luxus – to je wellness v Salcbursku.

Alpské termální lázně v Bad Hofgasteinu poskytují se svou bohatou nabídkou lázeňských radovánek zcela novou dimenzi požitků. Jsou rozděleny do šesti tematicky odlišných areálů o celkové rozloze 32.000 m2, zaměřených na děti, ženy, sportovce, milovníky saun, odpočinku a kulinářských lahůdek. Ze všech prostor se otevírá jedinečný pohled na okolní alpské vrcholy.

Léčebná termální voda tryská z nitra Vysokých Taur přímo do bazénů Alpských termálních lázní. Nejen, že se zde plave, koupe, bublá a čvachtá v nádherně teplé vodě, ale také se zde ošetřuje, pečuje a hýčká celé tělo – od hlavy až k patě. A navíc se zde posiluje a regeneruje imunitní systém a zvyšuje odolnost lidského organismu vůči nemocem. A na tom má velkou zásluhu ušlechtilý plyn radon.

Kde se zde ubytovat?

Hotel Nesslerhof ****
Felding Alm – Ski in/Ski out ****
Design Hotel Miramonte ****
Das Regina Boutiquehotel

Další ubytování zde

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Skalní termální lázně v Bad Gasteinu

Odpočinek, relaxace, uvolnění – to je motto světově proslulých Skalních termálních lázní v Bad Gasteinu, které leží v ideální nadmořské výšce 1.000 m. Ze 17 pramenů zde denně vytékají miliony litrů horké mineralizované termální vody s revitalizačním efektem.

Lázně mají rozlohu 600 m² a jsou rozděleny na odpočinkovou a aktivní část. V odpočinkové části lázní najdete velmi známou skalní halu, bazén (32°C), infračervenou saunu, solné jeskyně, parní lázně, sauny s různými nálevy jako je například aloe vera nebo sůl, a možnost dokonalého odpočinku.

Termální lázně AMADÉ – Altenmarkt v Pongau

Toto lázeňské zařízení bylo vybudováno uprostřed překrásné rekreační oblasti nedaleko Salcburského sportovního světa. Na ploše o rozloze cca 30.000 m2 zde vítá své hosty nádherný svět lázeňských požitků.

Celkem 11 bazénů všech velikostí (dva velké venkovní bazény jsou propojeny spojovacím kanálem s vnitřními bazény) s různě teplou vodou a různou koncentrací soli, stejně jako 100 m2 rozlehlý areál se saunami, odpočívárnami a fantastickým výhledem na horská panoramata nadchnou každého milovníka wellnessu.

Další ubytování v okolí

TAUERN SPA Zell am See – Kaprun****
Ebner’s Waldhof am See Resort & Spa****
Romantik Hotel Im Weissen Rössl****
Hotel Edelweiss****

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky