Naplánujte si Svátek všech shopaholiků” jménem výprodeje již nyní! Zpáteční letenky za pár stokorun jsou nyní v akci.

Do Londýna se jezdí nejen za památkami a artefaty v úžasných muzeích. Britská metropole je místo, kam se vyplatí přijet s poloprázdným kufrem a dopřát si někalikahodinový nebo víkendový shopping. S letenkou do Londýna můžete nakoupit výhodně oblečení, boty, sportovní vybavení, spodní prádlo za ceny od jedné libry.   

Zastávka číslo 1: Oxford Street

Nemůžete přijet do Londýna na nákupy a nezavítat na slavnou Oxford Street. Připravte se na obrovský mumraj, luxusní péči pěstěných prodavaček i nefalšovanou “hrabárnu”. Potkáte tisíce lidí s papírovými nákupními taškami známých značek – Next, New Look, Debenhams, Dorothy Perkins, Top Shop, H&M, River Island, Jane Norman, La Senza, Karen Millen a mnohých dalších. Historie nakupování v těchto místech sahá až do 18. století a třeba obchodní dům Selfridges tady nabízí své zboží zákazníkům už přes sto let.

Jak se dostat na Oxford Street: Vystupte na stanici Oxford Cirkus, Marble Arch nebo Tottenham Court Road a odtud pěšky.

LETENKY A TERMÍNY ZDE

Náhled na akci

  • dostupnost omezena
  • cena včetně osobního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm
  • odlety z Prahy, Brna, Vídně a Bratislavy

Zastávka číslo 2: Regents Street

Proč si nezajet pro spodní prádlo nebo parfém přímo do Londýna? Náš tip je Regents Street! Budete ale muset sáhnout hodně hluboko do peněženky. Slavnou Regents Street je ale dobré projít a sledovat kulturu prodeje. Péči o zákazníky věnují obchodní domy velkou péči. Kosmetiku vám u každého pultu pomůže vybrat speciálně vyškolená prodavačka. Za zmínku stojí i interiér obchodů nebo výzdoba výkladních skříní. Obchodní domy si na výzdobu zvou designéry, architekty a módní návrháře.

Doporučujeme navštívit například hračkářství Hamleys, připravte se na největší hračkářství na světě, které obsadilo šest plných pater! Zajímavý je i Apple Store, který byl na Regents Street otevřen v roce 2004 jako vůbec první v Evropě. 

Jak se dostat na Regents Street: Pokud chcete navštívit obě ulice zároveň, vystupte na stanici metra Oxford Circus.  

Dalšími oblíbenými místy pro nákupy jsou tržiště Camden Town a Portobello Road, kde najdete i ručně šité kousky a opravdové originály. Místní trhy navíc mají specifickou staroanglickou atmosféru, která vás pozve do minulosti velkoměsta.

Zastávka číslo 3: Harrods

Pokud si chcete dopřát opravdový luxus, určitě zavítejte do jednoho z nejslavnějších obchodních domů na světě, do HarrodsO zákazníky tady pečuje na 5 000 zaměstnanců a o Vánocích vždy celou budovu rozzáří tisíce barevných světélek. Navíc co rok, to jiné téma.

Říká se, že v tomto obchodním domě seženete vše, co si zamanete, dokonce i kabelky z hadí kůže a podobné extrémy. I bez nadité peněženky tak pro vás bude návštěva Harrods nezapomenutelným zážitkem. 

Nabídky ubytování s možností storna zdrama na Oxford Street

Booking.com

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky