Který měsíc je pro cestu do Řecka nejlepší? Jednoznačně září. Moře je krásně prohřáté, turistů o poznání méně než o prázdninách a ceny letenek a zájezdů klesají v akcích last minute na minimum. Navíc teploty vzduchu kolem 25 stupňů nahrávají poznávání cenných historických památek.

I v září můžete prožít krásnou a levnou dovolenou na některém z řeckých ostrovů. Lze se levně vydat např. do Thessaloniki, Mykonos, Santander, Zakynthos, Kalamatu nebo Santirini.

Kam se můžete v září a říjnu vydat?

Vídeň – Thessaloniki TERMÍNY A CENY ZDE

Zpáteční letenku z vídeňského letiště od společnosti Wizz Air seženete i v září za 1 640 Kč. Vydáte-li se na cestu v říjnu cena je aktuálně 961 Kč za zpáteční letenku.

Objednejte si naše nejoblíbenější aktivity v destinaci Thessaloniki

Vídeň – Mykonos TERMÍNY A CENY ZDE

Na ostrov Mykonos se můžete vydat na pěknou dovolenou i v říjnových dnech. Lze očekávat příjemné středomořské klima s teplotou okolo 23-26 stupňů. Z Vídně létá na Mykonos společnost Ryanair vždy ve středu a v sobotu například s odletem 19.10. brzy ráno a s návratem 23.10 v pozdních nočních hodinách (plných 5 dní dovolené) za 1 313 Kč za zpáteční letenku.

Objednejte si naše nejoblíbenější aktivity v destinaci Mykonos

Vídeň – Zakynthos TERMÍNY A CENY ZDE

Kouzelný Zakynthos, nebo jak mu říkají Italové, Zante, se stal v posledních letech významnou turistickou destinací. Návštěvníky na tento řecký klenot přitahuje nejen dech beroucí pobřeží. Jakmile opustíte dlouhé, písečné pláže a vydáte se poznávat zbytek ostrova, objevíte nádhernou přírodu a tradiční venkovské usedlosti.

Na ostrov se létá pouze v pátek a na konci října lze koupit zpáteční letenku za 1 313 Kč s pohodlným odpoledním odletem.

Objednejte si naše nejoblíbenější aktivity v destinaci Zakynthos

Podívejte se na kompletní nabídku levných letenek do Řecka

  • Vídeň – Chania 1 780 Kč
  • Vídeň – Kalamata 1 808 Kč
  • Katovice – Atény 1 858 Kč
  • Vídeň – Santorini 2 221 Kč

Ceny jsou za zpáteční letenku.

Levné letenky z okolních letišť do Řecka ZDE

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky