Chcete-li se před zimou ještě trochu prohřát středomořským sluncem, vydejte se na Mallorku. Zpáteční letenka nyní pouze za 768 Kč.

Ať už budete lenošit na pláži, toulat se malebnými horskými městečky na západním pobřeží nebo ochutnávat speciality v místních “cellerech”, můžete si být jisti, že tenhle ostrov vás nabije energií.

Na Mallorku jezdím už 12 let a podzim je zdaleka mým nejvíce oblíbeným obdobím. Pryč jsou davy turistů, atmosféra klidnější a Mallorca ukazuje svoji pohodovější tvář. A s poklesem cen ubytování a letenek je to perfektní víkendový odskok. 

Listopad je měsícem pro opravdové milovníky Mallorky, dobrodruhy, kteří chtějí zažít místní slavnosti a utéct od přeplněných pláží a hlučných turistů. Jak se ostrov vyprázdní, ve vesničkách a městech rozesetých přes ostrov se pořádá řada festivalů , oslav místních produktů , stejně jako festivaly umění a hudby.

Náhled na akci s odletem z Berlína

  • počet míst je omezen
  • cena včetně osobního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm

Náhled na akci s odletem z Drážďan

  • počet míst je omezen
  • cena včetně osobního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm

Ceny letenek na ostrov Mallorca ZDE

Počasí na Mallorce v listopadu

Listopadové počasí je ideální na příjemnou návštěvu ostrova, ohnivé letní teplo ustoupilo a teplota dosahuje přes den 17- 20 ° C. 

Nejlepší věci, které můžete dělat na Mallorce

Podzim je obzvláště krásný v Serra de Tramuntana a dlouhé baleárské léto vrcholí právě v říjnu, kdy se sklízí bohatá úroda. Mallorca má spoustu místních produktů, ale doporučujeme navštívit prohlídku více než 70 místních vinařství .

Na podzim je ideální čas pro cyklistickou dovolenou , několik kol golfu nebo pro účast na jednom z mnoha festivalů.

“Dobijte si baterky”

Na Mallorce se řiďte heslem Mallorčanů – “Co můžeš udělat až zítra, nedělej dnes“. Potěšte se západem slunce u moře, užívejte si všech radostí a požitků, vychutnejte si v klidu večeři, která tady běžně začíná kolem desáté… Zaručeně se tak zbavíte stresu a vrátíte se domů s opravdu “nabitými baterkami”.

Preferujete dovolenou od CK? Podívejte se ZDE na nabídky dovolené od 5 672 Kč.

Nechte se inspirovat našimi TOP aktivitami na Mallorce

Zažijte hodinový let balónem nad ostrovem Mallorca, prohlédněte si Katedrálu v Palmě, turistickým busem objevte krásy hlavního města a nebo si užijte večeři o 3 chodech a prohlédněte si velkolepou show Son Amar – vzrušující show s písní, tancem a akrobací.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky