Paříž láká návštěvníky romantickými ulicemi, muzei, galeriemi, památkami a samozřejmě gastronomií po celý rok. Můžeme ji nazvat jedním z nejzajímavějších a také nejkrásnějších míst Evropy. Navštivte Paříž již od 888 Kč za zpáteční letenku.

Proč jet do Paříže na podzim? Nic proti letní Paříži a sezení v trávě pod „Eiffelovkou“ nebo proti zimním vánočním radovánkám u Vítězného oblouku, ale rozhodně tohle všechno nebudete zažívat samy. V těchto obdobích totiž právě probíhá sezona a všude kolem jsou mraky turistů. Zato na podzim nebo na jaře, kdy Paříž neztratí nic ze svého kouzla, se budete moci kochat, užívat si volna a procházet se po všech zajímavých místech. Nebudete muset stát na každé turistické atrakci frontu, prodírat se davy lidí v Louvru nebo čekat, zda se uvolní rezervace ve vyhlášené restauraci.

LETENKY DO PAŘÍŽE OD 888 KČ (RYANAIR LETIŠTĚ BEAUVAIS)

LETENKY DO PAŘÍŽE NA HLAVNÍ LETIŠTĚ OD 1 677 KČ

Náhled na akci

  • počet míst omezen
  • osobní taška zdarma 40 x 20 x 25 cm

Tip na výlet: Piknik u kanálu Saint-Martin

Kanál Saint-Martin protékající 10. obvodem je symbolem moderní Paříže a oblíbeným místem Pařížanů. Za posledních 30 let se ale jeho okolí zásadně změnilo – přistěhovali se sem mladí lidé a spolu s nimi se po obou stranách kanálu objevily nové butiky, módní kavárny a galerie umění. Posledním výkřikem módy jsou pikniky u kanálu. Pokud vás zajímá, jak vypadá Paříž v podání místní omladiny, sbalte si víno a něco k snědku, pohodlně se usaďte na některé z laviček u kanálu a užívejte si pocit volnosti.

Kanál Saint-Martin

Naše TOP atrakce v Paříži

Nabízíme online prodej vstupenek na největší atrakce Paříže: vstupenka do Louvre s přednostním vstupem, bez čekání ve frontě. Užijte si exkluzivní prohlídku jednoho z největších paláců na světě: Versailles. Hodinová plavba po řece Seině. Eiffelova věž: prioritní přístup do druhého patra a další.

Podívejte se na nabídky ubytování

Booking.com

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky