Paříž láká návštěvníky romantickými ulicemi, muzei, galeriemi, památkami a samozřejmě gastronomií po celý rok. Oslavte den všech zamilovaných (akční termíny jsou až do konce čevence) za 2 990 Kč s pohodleným odletem z Prahy.

Paříž je právem považována za nejromantičtější hlavní město na světě, neboť polibku pod Eiffelovou věží nikdo neodolá! Letenky do Paříže mohou být v období Valentýna dražší, proto neváhejte využít akce Air France!

Romantika pod Eiffelovou věží

Proč jet do Paříže na jaře? Nic proti letní Paříži a sezení v trávě pod „Eiffelovkou“ nebo proti zimním vánočním radovánkám u Vítězného oblouku, ale rozhodně tohle všechno nebudete zažívat samy. V těchto obdobích totiž právě probíhá sezona a všude kolem jsou mraky turistů. Zato na jaře, kdy Paříž neztratí nic ze svého kouzla, se budete moci kochat, užívat si volna a procházet se po všech zajímavých místech. Nebudete muset stát na každé turistické atrakci frontu, prodírat se davy lidí v Louvru nebo čekat, zda se uvolní rezervace ve vyhlášené restauraci.

LETENKY A TERMÍNY DO PAŘÍŽE NA OD 2 990 KČ

Náhled na akci 13.2 až 18.2 2020

  • počet míst omezen
  • 1 ks příručního zavazadla do 10 kg(55cm x 35cm x 25cm)
  • 1 ks příručního zavazadla do 2 kg(40cm x 30cm x 15cm)

Tip na výlet: Piknik u kanálu Saint-Martin

Kanál Saint-Martin protékající 10. obvodem je symbolem moderní Paříže a oblíbeným místem Pařížanů. Za posledních 30 let se ale jeho okolí zásadně změnilo – přistěhovali se sem mladí lidé a spolu s nimi se po obou stranách kanálu objevily nové butiky, módní kavárny a galerie umění. Posledním výkřikem módy jsou pikniky u kanálu. Pokud vás zajímá, jak vypadá Paříž v podání místní omladiny, sbalte si víno a něco k snědku, pohodlně se usaďte na některé z laviček u kanálu a užívejte si pocit volnosti.

Kanál Saint-Martin

Naše TOP atrakce v Paříži

Nabízíme online prodej vstupenek na největší atrakce Paříže: vstupenka do Louvre s přednostním vstupem, bez čekání ve frontě. Užijte si exkluzivní prohlídku jednoho z největších paláců na světě: Versailles. Hodinová plavba po řece Seině. Eiffelova věž: prioritní přístup do druhého patra a další.

Podívejte se na nabídky ubytování

Booking.com

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky