Rozmanitost – to je slovo, které Madeiru plně vystihuje. Na území o rozloze zhruba dvakrát větší než Praha máte možnost navštívit během jediného dne oblasti, kde si budete připadat jako v Jižní Americe, na Novém Zélandě či ve Skotsku.

Poznejte tento jedinečný ostrov díky naší akční letence s odletem z Prahy se společností TAP Air Portugal za 3 790 Kč včetně příručního zavazadla.

Ostrov je to pravé pro milovníky přírody. Nabízí totiž na jednom místě dramatickou horskou krajinu, členitá údolí se strmými srázy, skalnaté pobřeží bičované vlnami, tyrkysové moře a bohatou faunu připomínající rozkvetlou zahradu. Ostrov stoupá z hloubky moře 4-5 tisíc metrů do výšek přesahujících 1800 m nad mořem, takže se jedná o impozantní zemský útvar.

Madeira není žádný liduprázdný ostrov. Celkový počet obyvatel je 268 tisíc, takže má dva a půlkrát větší hustotu obyvatel na kilometr čtverečný než Česko. Jižní pobřeží v okolí Funchalu a Machica představuje prakticky souvisle obydlený pás, kde je využit každý kousek volného prostoru.

Foto: Adam Śmigielski Unsplash

Jihozápad ostrova v oblasti Calheta působí díky terasovitým vinicím a banánovníkovým plantážím, hotelům s bazény jako jedno velké prázdninové letovisko citlivě zasazené do takřka neporušeného pobřeží.

Náhled na akci

  • dostupnost omezena
  • cena včetně příručního zavazadla
  • odlet z Prahy

LETENKY A TERMÍNY ZDE

Podívejte se na dostupné ubytování

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Nejlepší ubytování podle Tripadvisor

Les Suites at Cliff Bay PortoBay*****
The Vine Hotel *****
Quinta Jardins do Lago *****
Apartmán Cayres Suites Surdo ****

Naše oblíbené akivity na Madeiře

  • lístek na lanovku do Botanické zahrady (možnost zrušit zdarma)
  • výlet na palubě katamaránu. Můžete vidět delfíny, velryby a želvy
  • 2 nebo 5 denní lístek na hop-on, hop-off autobus
  • vydejte se na nejvyšší bod na Madeiře – na vrchol Pico Ruivo.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky