Místo s nádechem evropského kolonialismu, adrenalinem Kostariky, krásou Aljašky, plážemi Karibiku. A to všechno okořeněné širokými úsměvy místních lidí s temperamentní hudbou Latinské Ameriky.

Kolumbie je směsí všeho dobrého a bezesporu nejpřitažlivější zemí Jižní Ameriky.

Do prodeje se dostaly super letenky z Vídně do Bogoty s leteckou společností Turkish Airlines. V ceně je i 2x23kg odbavené zavazadlo a super termíny od ledna do března 2020.

Bogota

Bogota je zábava. Hlavní město Kolumbie patří mezi ekonomicky nejvíc prosperující města Jižní Ameriky a zajímavostí je, že se nachází ve výšce 2640 metrů nad mořem. Na Bogotu se tak nějak nalepila přezdívka Atény Jižní Ameriky.  A něco na tom bude. Město má milion atrakcí, mnoho zeleně, krásná historická místa i bujarý noční život. Projděte se po koloniálním centru v městské části La Candelaria s lokálními kavárnami s výbornou kolumbijskou kávou, muzei a kostelíky. 

LETENKY A TERMÍNY DO BOGOTY ZDE

Náhled na akci

  • počet míst omezen
  • odlet z Vídně 
  • 1 ks příručního zavazadla do 8 kg(55cm x 40cm x 23cm)
  • 1 ks příručního zavazadla do 2 kg
  • odbavené zavazadlo 2 x 23 kg

Vstupenky na největší atrakce online

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce v Bogotě. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Nabídky ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky