Máte rádi vyhřáté moře, letní počasí ale chcete se vyhnout davům turistů? Pojďte se podívat na několik tipů na ideální zářijové destinace!

Ne každý měl čas vyrazit v červenci a srpnu k moři. Anebo čas měl, ale tak dlouho přebíral, až nevybral nic. Dnům u moře ale ještě nemusí být konec, pořád pěkně je ještě v mnoha evropských destinacích, případně je tu pořád možnost sbalit větší kufr a vyrazit někam dál.


5 důvodů, proč jet k moři v září:


1. Příjemnější počasí (pominou vedra, ideální na výlety)
2. Méně rodin s dětmi (klid v hotelu, u bazénu i na pláži)
3. Levnější last minute zájezdy (a větší výběr v nich, díky menšímu počtu zájemců)
4. Mimosezonní slevy v obchodech (obchodníci potřebují prodat, co za sezonu nestihli)
5. Šance, jak si prodloužit léto (doma už to letně vypadat nebude)


Dovolená za pár tisíc

Řecko za 4 110 Kč

Řecko je jednou z nejoblíbenějších zemí pro dovolenou u moře. Není se čemu divit – úžasné pláže, antické památky, proslulá řecká pohostinnost, vynikající řecká kuchyně – nejen to dělá z Řecka a jeho ostrovů perfektní místo pro relaxaci i aktivní odpočinek. Pokud přemýšlíte, že vyrazíte na svou zářijovou dovolenou do Řecka, můžete se těšit na o poznání prázdnější pláže, mnohem snesitelnější teploty a příjemně vyhřáté moře.

Za last minute cenu 4 100 Kč máme v nabídce dovolenou na Korfu nebo na Krétě.

Hermes Hotel Malia *** s venkovním bazénem, sluneční terasou s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma. Klidná oblast nedaleko pláže.

Stravování: snídaně

Španělsko Costa Brava od 5 000 Kč

Costa Brava je velice oblíbená a hojně navštěvovaná rekreační oblast, nacházející se na španělském pobřeží v Katalánsku, nedaleko Barcelony. Nabízí nejen krásné pláže, ale také spoustu míst provozování zábavy různého typu, zajímavé historické památky a přírodní krásy.

Rodinný hotel Mercè se nachází v centru letoviska Pineda de Mar, 10 minut pěšky od pláže, a nabízí střešní bazén a sluneční terasu s panoramatickým výhledem.
Hotel Mercè

Hotel Mercè*** se nachází v centru letoviska Pineda de Mar, 10 minut pěšky od pláže, a nabízí střešní bazén a sluneční terasu s panoramatickým výhledem.

Stravování: snídaně

Turecká riviéra za 5 489 Kč all inclusive

Potrpíte si na zázemí luxusních hotelů, all inclusive, dobré jídlo a večerní povyražení? Vsaďte na Turecko. Ani v září není nutné počítat s vrstvou oblečení navíc, a to ani večer. Během dne se ohřejete při teplotách okolo 30 °C a na koupání v moři je voda stále ideálně teplá.

Side Rose Hotel ***

Side Rose Hotel *** denně pořádá animační programy, 1x týdně turecký večer. Zdarma turecké lázně, sauna, fitness. Písčitá pláž 500 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Stravování: all inclusive

Exotika

V různých exotických destinacích ta pravá turistická sezóna teprve začíná. Týká se to hlavně zemí severní Afriky – Tuniska, Maroka nebo Egypta.

Přehed cen s odletem v září:

DestinaceCena od
Egypt7 300 Kč
Malta7 770 Kč
Spojené Arabské Emiráty12 200 Kč
Kuba 20 500 Kč
Dominikánská republika22 500 Kč
Portugalsko10 600 Kč
Tunisko5 800 Kč

Kompletní seznam last minute pobytů

Přehled last minute dovolených s odletem v září

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky