Na dovolenou k moři se dá vyrazit i nyní na přelomu prosince, kdy si máte šanci odpočinout v teple a nabrat sílu na vánoční svátky. Poradíme vám, kde se dobře vykoupete a opálíte.

Kapverdské ostrovy

Šumící oceán, obří vlny, tvarující běloskvoucí pláže, jejichž písek strukturou připomíná polohrubou mouku, okouzlující písečné duny, třpytivé slunce, které desítku ostrůvků zahřívá 350 dnů v roce, ale také věčně usměvaví místní, kteří na předloktí třímají pestrobarevné náramky s nápisem „no stress“. Tak přesně tohle jsou Kapverdy. Vítejte v ráji, kde nemá stres co dělat.

Last minute k moři: 4* hotely s all inclusive. Kanárské ostrovy od 18 538 Kč

Egypt

V Egyptě se v říjnu na slunci průměrná teplota pohybuje okolo 30 stupňů, platí však, že čím více na jih a do vnitrozemí, tím větší jsou teploty vyšší. Oproti brzké sezóně v květnu a červnu je zde z léta moře ještě velmi teplé – v průměru 26-28 stupňů. V noci však může být výrazně chladněji, k plavkám si tedy přibalte i svetřík.

Last minute k moři: 4* hotely s all inclusive. Egypt od 7 735 Kč.

Tunisko

Díky svým příjemným teplotám a téměř nepřetržitému slunečnímu svitu láká Tunisko k návštěvě i v zimě. V tuto dobu jsou centra thalassoterapie a spa vskutku plné klientů, kteří sem přijíždějí z celého světa. A právě v zimě se tuniští a evropští golfisté setkávají na greenech jakožto vyslanci svých zemí.

Last minute k moři: 4* hotely s all inclusive. Tunisko od 7 990 Kč

Spojené arabské emiráty

Stále dostupnější dovolená v SAE nabízí slunné a stále vyhřáté pobřeží s křišťálově čistým mořem, pokud Vás navíc koupání omrzí, můžete se vydat na výlety po megalomanských městech plných nejluxusnějších a nejdražších staveb na světě.

Last minute k moři: 4* hotely s all inclusive. Spojené arabské emiráty od 11 190 Kč

Exotika

V různých exotických destinacích ta pravá turistická sezóna teprve začíná. Týká se to hlavně zemí severní Afriky – Tuniska, Maroka nebo Egypta.

Dovolená EXOTIKA ZDE

Kompletní seznam last minute pobytů

Přehled last minute dovolených

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky