Měří pouze 35 kilometrů, na úředních deskách oficiálních budov se tu usmívá královna Alžběta, v poličkách nad barem se tetelí jeden z nejlepších karibských rumů a pod hladinou moře korzují pelotony ryb mezi barevnými korály a vraky potopených lodí. To je „občanský průkaz“ Barbadosu, ostrova, který leží ve stínu primadon Karibiku.

Na první pohled nijak Barbados nevybočuje ze zažité kolonky karibských ostrůvků. V městech stojí pompézní památky připomínající dobu anglických koloniálních potyček, u pláží sedí hotelové komplexy s luxusem vepsaným do štítu a po ulicích pochodují rastafariáni připomínající kult Boba Marleyho. Přesto si Barbados zaslouží speciální pozornost a to především díky třem specialitám: podmořským vrakům, kamarádským želvám a hlubinným vodopádům.

Obecně se dá Barbados rozdělit do několika lokalit. Západní a jihozápadní pobřeží je místem většiny hlavních dovolenkových rezortů. Pláže zde mají bílý až růžový odstín, moře je klidné a tudíž přístupné i pro méně zdatné plavce. Východní pobřeží je zase rájem pro surfaře. Atlantický oceán omílá místní břehy a v doprovodu četných vln tak vytváří příjemně energickou a romantickou náladu. Hlavní sezóna v obou částech ostrova propuká od února do května, kdy je zde období sucha. 

Letět sem můžete z Vídně i z mnoha německých měst s jedním přestupem ve Frankfurtu a případně ještě s technických stopem. V ceně je i odbavené zavazadlo do 23 kg, při letu za 12 990 Kč do 23 kg.

Náhlad na akci

  • počet míst omezen
  • odlet z Vídně a Německa (Drážďany, Nuremberg, Berlín, Mnichov)
  • cena včetně odbaveného zavazadla
  • termíny leden až duben 2020

TERMÍNY S ODLETEM Z BERLÍNA ZDE

TERMÍNY S ODLETEM Z MNICHOVA ZDE

TERMÍNY S ODLETEM Z VÍDNĚ ZDE

TERMÍNY S ODLETEM Z NORIMBERKA ZDE

Rezervujte si výlety na Barbadosu

Dobré vědět

Na Barbados nepotřebujete nic víc, než cestovní pas, platný alespoň 6 měsíců po vstupu na Barbados. Při odletu je pak nutné zaplatit tzv. odletovou daň – 12,50 $.

TIP na dovolenou s CK

Coconut Court Beach Hotel ***

  • Délka pobytu: 8 dní
  • Doprava: Letecky
  • Odlet: Mnichov
  • Stravování: Snídaně
  • láhev rumového punče

Pro nabídku klikněte na obrázek

VŠECHNY NABÍDKY NA BARBADOS S CK ZDE

Podívejte se ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky