Kodaň je přívětivé město, jehož návštěva se může proměnit v nezapomenutelný zážitek.

Vezměte typický místní dopravní prostředek – kolo – a vydejte se prozkoumávat zdejší památky i restaurace.

Pak kolo vyměňte za loď a nechte se povozit po kodaňských kanálech, osvěžte se pivem, které se v hlavním městě Dánska vyrábí, a pak se běžte třeba trochu vyblbnout do Tivoli. Vítejte v Kodani!

Kodaň je velmi čisté město, kde mnohdy spíše než troubení aut uslyšíte cinkání zvonků kol. Tady je totiž kolo takřka dopravním prostředkem číslo jedna. Dánové jezdí na kole vždy a všude za každého počasí, takže pokud máte jízdní kolo v oblibě, bude se vám v Kodani líbit.

Navíc je Kodaň městem velmi přívětivým k umění a navštívit tu tak můžete mnoho muzeí a galerií. Za všechny jmenujme alespoň Dánskou národní galerii, která se chlubí veledíly starých mistrů i umělců nové generace.

LETENKY A TERMÍNY ZDE

Náhled na akci

  • počet míst omezen
  • 1 ks příručního zavazadla do 5 kg(40cm x 20cm x 25cm)


Za zábavou do parku Tivoli

Město Tivoli mají v Itálii nedaleko Říma, secesní dům Tivoli stojí v Brně, v Utrechtu se nachází proslulý koncertní sál Tivoli, hravé duše si mohou zahrát dřevěnou hru Tivoli… Tak proč se nevydat do toho „pravého“ Tivoli do KodaněZábavního parku, který je jednou z nejnavštěvovanějších dánských atrakcí vůbec.

Nabízí pestrou škálu atrakcí, horských drah a kolotočů, ale i kulturních akcí. Je plný pestrobarevných kytek a svítících lampiček, pořádají tu i ohňostroje. Tivoli je (nejen) dánským synonymem pro zábavu, odpočinek a bezstarostnost, a ačkoliv se jeho brány návštěvníkům otevřely poprvé už v roce 1843, dodnes neztratil nic ze své atraktivnosti. V Kodani ho najdete přímo v centru města naproti hlavnímu vlakovému nádraží.

Podívejte se na nabídky ubytování v Kodani

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Naše nejoblíbenější aktivity v Kodani

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky