Kanada stojí na vrcholu turistických žebříčků z mnoha důvodů. Sice nenabízí žádné významné historické památky ani cenné umělecké sbírky, co ovšem nemá v této oblasti, kompenzuje neskutečnou přírodou, která nemá na světě obdoby.

Kanadské Skalisté hory a v nich ležící národní parky jsou právem zapsány na seznamu přírodního dědictví UNESCO, skýtají velkolepé hory, horské louky, divoké řeky, smaragdová horská jezera, to vše doplňuje divoká zvěř, kterou tu není až tak těžké zahlédnout.

Kdy už budete mít krásy Skalistých hor dost, čekají na Vás divoké větrem šlehané pláže Vancouver Islandu, pusté prérie ve středu země, zasněžené planiny na severu země a nespoutaná divočina pro otrlé dobrodruhy. Východ země skýtá provinční městečka a nějaké ty historické památky připomínající první osadníky, k tomu tu nenajdete nic menšího než Niagarské vodopády, o které se Kanada stejně jako o Velká jezera dělí s USA. Kanada se pyšní i světovými metropolemi jako je Vancouver či Toronto, které nadchnou milovníky velkoměst a jejich rušného života.

Praha – Vancouver

Náhled na akci s odletem z Prahy 14.10 až 22.10. 2020

  • dostupnost omezena
  • odlet z Prahy
  • u nás si vyhledáte nejnižší cenu, rezervujete u prodejce
  • odkaz na letenku ZDE

Další termíny s odletem z Prahy

Praha – Montreal

Náhled na akci s odletem z Prahy 3.11až 12.11. 2020

  • dostupnost omezena
  • odlet z Prahy
  • u nás si vyhledáte nejnižší cenu, rezervujete u prodejce
  • odkaz na letenku ZDE

Další termíny s odletem z Prahy

LETENKY S PELIKÁNEM OD 11 790 KČ ZDE

Podívejte se na dostupné ubytování

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Naše oblíbené aktivity

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

*Nikdy neposíláme spam

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky

Photo by Johny Goerend on Unsplash