Nevíte co podniknout během podzimních víkendů? Máme pro vás několik tipů na zajímavé ubytování.

Lichtensteinská stodola

Bělkovice-Lašťany 349 Lichtensteinská stodola, Lašťany, 783 15, Česká republika

Pokud si myslíte, že vás nemůže nic překvapit, tady zjistíte, jak moc jste se mýlili. Ve 100 let staré lichtenštejnské stodole na Vás čekají toulky lesem, sbírání hub, večerní ohýnek nebo třeba pohádky u kamen…Voní to tu babiččinou bábovkou a laskavou pohodou…jako mámina náruč…

STODOLA je zrekonstruovaná tak, aby si zachovala svůj jedinečný ráz. Kamenné oprýskané zdivo zůstalo přiznáno a tento omšelý vzhled dorovnává teplé masivní dřevo a dekorace navozující atmosféru odpočinku v přírodě. Rekonstrukce měla za cíl zachovat maximum z atmosféry stodoly při splnění nároků moderního člověka na pohodlnou dovolenou. Tak, snad se podařilo… Dnes vám na 140 m2 nabízí tak trochu netradiční ubytování.

TERMÍNY A REZERVACE ZDE

Oáza klidu v Mlýnu Danemark

Po Mlýnech 82, Kutná Hora, 284 01, Česká republika

Pouze deset minut od Kutné Hory se nachází oáza klidu uprostřed přírody. Projedete čarokrásným lesíkem, překročíte říčku Vrchlici a hned pod romanticky vyhlížející skálou stojí Mlýn Danemark.

Mlýn je sice ze 14. století, ale majitelka Gabriela Macíková dokázala skloubit historii s moderním designem. Nábytek pochází z jejího obchodu Flamant, který je založen právě na reinterpretaci starožitného nábytku.

TERMÍNY A REZERVACE ZDE

Místa, kam vás dnes zveme

Chcete něco neobvyklého? Jsou tu Apartmány Antico

Svobody 213, Mikulov, 692 01, Česká republika 

Když si rezervujete sklepní apartmán v Apartmánech Antico, přijde vám zpráva od majitele Petra: „Dobrý den, zvolili jste si ubytování v 800 let starém gotickém sklepení, kde se nachází prapůvod Mikulova. Apartmán je zážitkový a diametrálně nesplňuje současné komerční pojetí, je zde vše křivé, prožrané a prošlapané samozřejmě s prvky 21. století.”

TERMÍNY A REZERVACE ZDE

Západ slunce se sklenkou vína ve Vinařství Václav

Na Hradbách 78, Hustopeče, 693 01, Česká republika

Pokud milujete dobré víno, užijete si naplno víkend ve Vinařství Václav s výhledem na vinice a městečko Hustopeče.

Všude kolem na vás dýchne atmosféra vinařského kraje, který nejlépe oceníte se sklenkou dobrého vína v ruce na naší terase nebo přímo v prostorách vinařství. Víno z tohoto vinařství je z mnoha důvodů speciální. Keře vysázeli blízko sebe, aby si rostlinky hledaly vodu a živiny až v několika desítkách metrů hluboko. Díky této fintě se do hroznů dostávají minerální látky, které dodávají vínu specifickou chuť.

TERMÍNY A REZERVACE ZDE

Užijí si páry všeho věku – Mamma’s Boutique Hotel

 Náměstí T.G. Masaryka 895, Poděbrady, 290 01, Česká republika

Dobré jídlo, skvělý servis a privátní spa s finskou saunou a bio saunou nabízí Mamma’s Boutique Hotel v Poděbradech. Stojí přímo v srdci lázeňského města Poděbrady a pro svůj klid je oblíbený i mezi celebritami.

TERMÍNY A REZERVACE ZDE

Wellness Theatre hotel v Olomouci

Ostravská 1, Olomouc, 772 00, Česká republika

Designové lobby vás zaujme hned, co vyjdete. Myslím, že můžu s klidným srdcem prohlásit, že se jedná o jedno z nejkrásnějších v ČR. Ve stejném duchu se nese i spa, které k hotelu patří. Víkend si zde opravdu užijete!

TERMÍNY A REZERVACE ZDE

Zlatá tečka na závěr: VIPliving Houseboat v Praze

Císařská louka, Praha, 147 00, Česká republika

Při své téměř 12ti metrové délce nabízí na své střeše 50m terasu s plynovým grilem, lehátky, kruhovým posezením a teplometem. V přízemí oceníte  35m obytný prostor s 12m terasou.

Pokud máte zájem okořenit si váš pobyt na houseboatu také projížďkou po Vltavě – je zde pro vás profesionální kapitán! Dopraví vás z našeho kotviště na nejkrásnější místa historické Prahy. 

TERMÍNY A REZERVACE ZDE

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky