Florencii, jedno z nejromantičtějších měst světa máte nyní na dosah- zpáteční letenka v hlavní sezoně za 1 812 Kč s odletem z Vídně a Prahy. V nabídce i zájezd s CK za 5 013 Kč (4dny).

Město láká miliony turistů ročně hlavně na své středověké a renesanční architektonické památky a významné umělecké sbírky. Říká se, že dokonce jedna třetina všech uměleckých pokladů Itálie se nachází právě ve florentských muzeích, galeriích a kostelech.

Nejznámějšími památkami jsou dóm, zvonice a baptisterium, které stojí na náměstí Piazza del Duomo. Opodál, na Piazza della Signoria, můžete obdivovat zvonici na Palazzo Vecchio. Zároveň stojíte čelem proti kopii slavné Michelangelovy sochy Davida a dalším známým sochám od Donatella a Bandinelliho.

Ve Florencii, městě umění, můžete navštívit slavné galerie Uffizi, Bargello nebo Museo dell´Opera del Duomo. Pokud budete chtít vidět originál sochy Davida, vydejte se do galerie Galleria dell´Accademia.

LETENKY S TERMÍNY ZDE

Náhlad na akci

  • dostupnost omezena
  • cena včetně 1 ks příručního zavazadla do 10 kg(55cm x 40cm x 20cm)
  • odlety z Prahy a Vídně

Vstupenky na největší památky online

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce ve Florencii. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Dovolená ve Florencii s CK za 5 013 Kč

Diva Hotel ***

Nabídky ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky

Úvodní foto: Photo by Heidi Kaden on Unsplash