Bujná tropická vegetace, půvabné zátoky a dlouhé pláže, to najdeme na thajském ostrově Phuket. Zaletět si sem můžete na jaře s Turkish Airlines z Prahy za příjemných 12 521 Kč.

Na Phuketu mají i pestrý městský život a spoustu buddhistických památek, mezi něž patří i „napůl pohřbený Buddha“ v chrámu Wat Phra Thong. Podle legendy ten, kdo se ho pokusí ze země vytáhnout, zemře. O kousek dál mají pláže, kde všichni relaxují a užívají si.

Phuket je v překladu “hornatý šperk” jihovýchodní Asie. Slovo „phu“ totiž do češtiny překládáme jako hora a „ket“ šperk. O tom, zda název vystihuje realitu, se můžete přesvědčit sami.

Mají tu totiž nepřeberné množství dlouhých pláží s bělostným pískem a průzračnou vodou, k nimž se lze vydat po celý rok. Slunce tu příjemně hřeje 12 měsíců v roce. Stačí jen lehnout si, zavřít oči a relaxovat u břehů Andamanského moře.

Letenka s Turkish Airlines z Prahy 12 521 Kč

Letenka s Emirates z Prahy za 13 025 Kč

Příklad dovolené letenka + hotel

Rang Hill Residence****

24 Mae-Laun Road, T. Talad Nuea, A. Mueang, Phuket, Thailand 83000, 83000 Phuket, Thajsko

Letenka

12 521 Kč

Ubytování

2 280 Kč/os

Transfer

Celkem

518 Kč

15 319 Kč

Podívejte se na ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Naše nejoblíbenější aktivity

Zajistěte si předem vstupenky na největší atrakce. Vše online, okamžité potvrzení, bez čekání ve frontě a u vybraných aktivit i možnost zrušení zdarma.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Kompenzace letů

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky

Photo by Frankie Spontelli on Unsplash