Poznejte nejkrásnější ostrovy světa, kam můžete vyrazit na nezapomenutelnou dovolenou, načerpat energii a užít si ty nejkrásnější západy slunce na světě.

Tropické ostrovy těsně pod rovníkem v Indickém oceánu, tvořené 19 malými ostrůvky, celkem pak 1196 atoly, z nichž obydleno je pouhých 200. Písečné pláže, tropické rostliny, a ne vyšší nadmořská výška, než 2,5 metru. 

To vše můžete mít od 13 990 Kč se zpáteční letenkou Qatar Airways. V ceně je malé příruční zavazadlo a 30kg odbavené zavazadlo. Termíny od března do prosince.

Pro zajímavost nejlevnější dovolená na Maledivy začíná na 35 tis Kč za osobu.

Pokud víc než pod hladinou moře chcete dovolenou trávit na bělostných plážích, pak vás určitě bude zajímat fakt, že Maledivám se také přezdívá „země věčného slunce”. Lokace poblíž rovníku jim totiž zaručuje celoročně teplé klima, ve kterém se teploty pohybují mezi 30 a 32 stupni Celsia. S nadsázkou řečeno ani ve vodě se příliš neochladíte: teplota vody je zde kolem 27 stupňů Celsia.

Podívejte se, jak krásnou dovolenou můžete mít…

TERMÍNY A LETENKY ZDE

Náhled na akci

  • počet míst omezen
  • odlet z Prahy
  • malé příruční zavazadlo, 30kg odbavené zavazadlo

Příklad dovolené 15.4 až 24.4 2020

Zpáteční letenka včetně 30 kg zavazadla

13 990 Kč

Ubytování Koimala Hotel *** 9 nocí s polopenzí, možnost zdarma zrušení

6 345 Kč

Transfer na ostrov

690 Kč

CELKEM OSOBA

21 025 Kč

Dobré vědět

Čeští občané nepotřebují vyřizovat víza, pokud jejich pobyt nepřesáhne dobu 30 dnů. Takže vám stačí cestovní pas (platný alespoň 6 měsíců po příjezdu na Maledivy).

Dokládáte i své ubytování na Maledivách a zpáteční letenku (při odletu zaplatíte na letišti v Male odletovou daň 25 $).

All Inclusive Dovolená s CK od 35 575 Kč

Ellaidhoo Maldives by Cinnamon ****

Tento hotel má 112 klimatizovaných pokojů (46 Beach Bungalows, 28 Superior Rooms, 24 Water Bungalows, 14 Standard Rooms) s vlastním sociálním zařízením, minibarem, kabelovou televizí, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Má 2 restaurace – „Madi Restaurant“ formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), „Malamathi Restaurant“ a la carte, s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně, dále bar „Iruohsnee Bar“ s výhledem na Indický oceán. V hotelu se dále nachází venkovní bazén s lehátky a slunečníky, fitness a wellness centrum, lázně „Azmaara Spa“ s masážemi.

OSTATNÍ ZÁJEZDY S CK ZDE

Naše tipy na luxusní ubytování

Constance Halaveli*****

Jen 25 minut letu hydroplánem od Male najdete tento luxusní ostrovní resort se soukromými vilami a bazénem. Ty jsou stylově zařízené v tropickém duchu a vybavené TV s plochou obrazovkou, dokovací stanicí pro iPod nebo bezplatným internetem. Součástí resortu je i potápěčské centrum, 3 restaurace nebo tenisové kurty.

Constance Moofushi Maldives – All Inclusive*****

Resort jako stvořený pro romantiku ve dvou. Najdete ho na jednom z ostrovů v South Ari Atoll a tvoří ho 110 vilek schovaných pod tropickými palmami nebo na kůlech nad tyrkysovou vodou Indického oceánu. Na ostrově jsou dvě restaurace a dva bary a okolní vody jsou přímo stvořené pro šnorchlování či potápění.

Let hydroplánem z rezortu Constance Moofushi na mezinárodní letiště Malé trvá 25 minut. Dopravu na letiště zajistí rezort za příplatek.

Ostatní ubytování s možností storna zdarma

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky

Úvodní foto: Photo by Mohamed Nashah on Unsplash. Ostatní fotografie: Photo by jcob nasyr on Unsplash, Photo by Shifaaz shamoon on Unsplash, Photo by Jennvmy_ on Unsplash a Photo by Simon Migaj on Unsplash