Úžasná příroda, neuvěřitelně přátelští místní lidé, krásné pláže, tropické teplé počasí, pro turisty levná země – to jsou Filipíny.

Filipíny jsou zemí idylických ostrovů, prvotřídního surfování a tyrkysově modrých lagun. Souostroví tvoří 7107 ostrovů rozesetých v západním Pacifiku na ploše 300 tisíc km2. Který z nich je ale ten NEJ? Pravdou je, že každý z ostrovů má něco do sebe. Pokud prahnete po bohémské dovolené, sedne vám “party ostrov” Boracay. Dobrodruzi budou doma na exotickém Boholu. Jisté je jedno – jemného bílého písku je na Filipínách dost pro všechny. Od listopadu až do května 2020 jsou k dispozici akční letenky z Vídně za 10 990 Kč.

LETENKY A TERMÍNY ZDE

7 důvodů proč navštívit Filipíny

  • Lidé: I když Filipíny patří mezi chudé země, tak filipínci mají na tváři stále úsměv a dle různých průzkumů patří mezi nejšťastnější lidí na světě.
  • Pláže a ostrovy: Filipínské ostrovy a pláže patří mezi nejhezčí na světě. Opravdu nepřeháním. Pravděpodobně jen na pár místech na světě je možné vidět podobně krásné pláže pohromadě.
  • Nakupování: Filipíny jsou také rájem pro ty, co milují nakupování.
  • Příroda: Filipíny jsou domovem pro mnoho druhů ptáků, rostlin, zvířat a mořských živočichů.
  • Počasí: Teplé tropické počasí na Filipínách si turisté nejvíce užívají mezi listopadem až březnem, kdy je v Evropě zima.
  • Levný alkohol a tabák: Filipíny jsou místem, kde je rum levnější nežli pivo.
  • Angličtina: Na Filipínách je angličtina druhý úřední jazyk a tak se zde není problém domluvit anglicky i na vesnicích.

PREFERUJETE DOVOLENOU S CK? NABÍDKY ZDE

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky