Prázdniny pomalu končí a pokud plánujete dovolenou na podzim máme tu pro Vás pár tipů kam vyrazit.

Ceny exotické týdenní dovolené začínají už na 11 508 Kč

Dominikánská republika

All inclusive, 8 dní, od 23 889 Kč

Více než historickými památkami je Dominikánská republika proslulá nádhernými plážemi s bílým pískem, tyrkysově modrým mořem a všudypřítomnými zelenými palmami. Že se jedná o jedny z nejkrásnějších pláží na světě, prohlásila i organizace UNESCO. Většina turistů míří do oblíbených letovisek Punta CanaPuerto Plata či Santo Domingo

Toto jedinečné místo bez spěchu a stresu, místo plné pohody, relaxu a odpočinku můžete navštívit již za 23 889 Kč s all inclusive ve 4* hotelu.

Týdenní dovolená all inclusive od 23 889 Kč zde

Dubaj

Dubaj je pravděpodobně nejrychleji se rozvíjející město světa. Najdete tu nevídaný luxus, futuristické mrakodrapy, ale i krásné pláže. Na nevšední dovolenou je toto hypermoderní velkoměsto naprosto ideální.

Najdete tu samá NEJ: například nejdelší krytou sjezdovku světa, největší nákupní centrum nebo nejluxusnější hotel. Město se pyšní nejvyšším mrakodrapem světa Burdž Chalífou, největším obchodním centrem a nejluxusnějšími hotely. Za zmínku stojí například hotel Budrž al-Arab, který je vybudován do tvaru plachetnice a patří mezi nejfotografovanější budovy světa. 

Týdenní dovolená v Dubaji za 11 508 Kč zde

Thajsko

Tropický ráj, který se každoročně stává cílem řady turistů, cestovatelů i takzvaných digitálních nomádů. Takové je Thajsko, kterému je často přezdíváno “země tisíců Buddhů”. Na své si zde přijdou milovníci krásné přírody, nádherných pláží i jedinečných architektonických staveb.

Nejstarší thajské letovisko Pattaya bylo objeveno v průběhu vietnamské války americkými vojáky. Rychle se z malé rybářské vesnice proměnilo v oblíbenou a vyhledávanou rekreační destinaci. Dnes zde najdete spoustu špičkových hotelů téměř ve všech cenových kategoriích, skvělé restaurace i značkové obchody.

Pattaya je dobrý odrazovým můstkem pro pořádání výletů na okolní ostrovy.

Týdenní pobyt v Pattaya se snídaní za 17 884 Kč zde

Mohou se Vám hodit naše další služby

Nabídka ubytování

Cestovní pojištění

Transfery

Půjčovna aut