Máte ještě pár dnů dovolené a váháte, kam se podívat na prodloužený víkend? Poleťte do Berlína.

Berlín se v posledních několika letech vyšvihl na jednu z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Německé hlavní město přitahuje pozornost návštěvníků všech věkových kategorií, ale Mekkou je zejména pro mladé. 

Již tuto sobotu můžete letět na krásný eurovíkend do Berlína. Odlet je v sobotu 21.9. v odpoledních hodinách z brněnského letiště a můžete zde strávit několik dní. Návrat třeba v úterý 24.9. dopoledne.

Zpáteční letenky od 389 Kč s termíny ZDE

Náhled na rezervaci

  • Dostupnost tarifu je omezena
  • V ceně 1 ks příručního zavazadla do 5 kg(40cm x 20cm x 25cm)

Všechny atrakce v jedné kartě

Pokud chcete stihnout co nejvíce atrakcí ve městě a mít pod kontrolou výdaje, doporučujeme si zakoupit Berlin WelcomeCard a nebo BerlinPass.

Levnější varianta je WelcomeCard za 527 Kč se kterou můžete cestovat v MHD zdarma, platí 2 až 6 dní a se kterou využijte slevy až 50%.

Pro náročné návštěvníky města je vhodná karta The Berlin Pass (2 609 Kč), se kterou získejte volný přístup k více než 60 atrakcím, prohlídkám a muzeím. Platí 2 až 3 dny od první aktivace a v rámci karty se podíváte na atrakce jako Madame Tussauds, Berlínské sklepení, AquaDom a SEA LIFE a LEGOLAND Discovery Center. Obsahuje i možnost přepravy výletním budem Hop on Hop.

Karty si můžete zakoupit ZDE

Naše TOP aktivity ve městě

Nákupní horečka

Udělejte si radost a provětrejte peněženku. Vyrazte do obchodního domu KaDeWe. Svou rozlohou platí za jeden z největších obchodních domů nejen v Německu, ale v také v Evropě. Na sedmi patrech můžete nakoupit u známých módních značek včetně těch nejluxusnějších. Pokud jste naopak fanoušky vintage oblečení a nezávislé módy, zamiřte do čtvrti Kreuzberg. Zde je ráj hipsterských obchodů plný originálních second handů.Rezervace ubytování v Berlíně

Booking.com

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky