Staňte se pro své děti hrdiny a vezměte je do Londýna! Nepotřebujete Batmanův oblek, a přesto vás budou milovat. Stačí jim dát… zábavu! Zpáteční letenky jsou nyní od 748 Kč.

Hlavní metropole Velké Británie nabízí množství aktivit pro rodiče a děti, ze kterých si vybere opravdu každý. Londýn je proto oblíben nejen turisty z celého světa, ale na své si ve městě, které se pyšní tisíciletou historií, přijdou i děti každého věku. No vážně! Tak vezměte své ratolesti tam, kde o zábavu a parádní společné zážitky není nouze!

Největší londýnské akvárium (Sea Life)

Zastávka číslo 1: Podmořský svět ukrytý v centru Londýna

Největší londýnské akvárium (Sea Life) nadchne každého! Úchvatný svět života v mořích a oceánech představuje na stovky mořských živočichů včetně žraloků, rejnoků, mořských koníků, medúz, krabů, tučňáků či želv. Vše je systematicky rozděleno do okruhů, a vy tak společně s dětmi odhalujete kousek po kousku modrý svět moří a oceánů.

Skvělým zážitkem je také mořský tunel, kde jste obklopeni vodou a nad vámi proplouvají žraloci.

VSTUPENKY ZDE

AKČNÍ LETENKY DO LONDÝNA ZDE

Letenky do Londýna za 748 Kč

  • dostupnost omezena
  • cena včetně osobního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm
  • odlety z Prahy, Brna, Vídně a Bratislavy

Zastávka číslo 2: “Ruské kolo” London Eye

London Eye patří bezesporu mezi největší vyhlídková kola na světě. Je vysoké 135 metrů a až do roku 2006 bylo největším kolem na světě. Jedna otočka trvá 30 minut a vy si můžete prohlédnout Big Ben, parlament a další památky z ptačí perspektivy. V kabině se můžete volně pohybovat a užívat si výhledů do různých světových stran.

London Eye je pravděpodobně jednou z nejoblíbenějších atrakcí v Londýně, takže očekávejte dlouhé fronty. Důrazně doporučujeme zakoupit si vstupenky online online (je to mnohem rychlejší a levnější). Pokud si to můžete dovolit, fast track vstupenky stojí za to. Frontu projdete za 2-3 minuty, což ocení vaše unavené děti po celém dni prohlídky města.

V ceně vstupenky máte také návštěvu 4D kina, které se nachází v hlavní budově.

VSTUPENKY S PŘEDNOSTNÍM VSTUPEM ZDE

Zastávka číslo 3: Místo natáčení Harryho Pottera a prohlídka studia

Pokud jste v Londýně s staršími dětmi, opravdu si myslím, že návštěva alespoň některých filmových míst Harryho Pottera by byla vrcholem jejich cesty.

Ve městě jsou natáčecí místa pro Harryho Pottera a také autobusové zájezdy, které pokrývají všechny hlavní památky Harryho Pottera v Londýně . Pokud máte den navíc, zdaleka to nejlepší, co můžete udělat, je vzít vaše děti na na Warner Bros Studio Studio Tour poblíž Londýna . Studia se nacházejí mimo město, ale většina zájezdů zahrnuje autobusové transfery.

VSTUPENKY SE ZPÁTEČNÍ DOPRAVOU Z LONDÝNA ZDE

Pokud vám tento příspěvek připadá zajímavý, nezapomeňte ho sdílet s přáteli. 🙂

Zastávka číslo 4: Za zvířaty do Londýnské zoo

Zvířata máme rádi všichni a zoologické zahrady slibují den plný zábavy, poučení a zážitků. Ta v Londýně byla založena v 19. století a kromě stovky zvířat se může pyšnit dětským koutkem (prvním na světě), kde se mohou děti zvířat přímo dotýkat.

Mezi nejznámější prvenství Londýnské zoo patří i to, že jako první na světě otevřela pavilon plazů. Ten zná celý svět, a to díky Harrymu Potterovi. Natáčely se zde scény pro první díl Harry Potter a Kámen mudrců. Vaše děti si tak určitě vybaví scénu, kdy Harry Potter poprvé rozmlouvá s hadem, brazilským hroznýšem.

VSTUPENKY DO LONDÝNSKÉ ZOO ZDE

Zastávka číslo 5: Muzeum londýnské dopravy zaujme hlavně děti

Příběh londýnské dopravy je více než fascinující. Nejstarší metro na světě, které jezdí v britské metropoli od roku 1863, původní koňské omnibusy, patrové tramvaje a staré doubledeckery… Muzeum je zkrátka místo, které mapuje historii londýnské dopravy pomocí interaktivních exponátů, a ty jsou určeny hlavně malým návštěvníkům. 

V budově se tak nějak zastavil čas, a vy díky tomu nasednete na historickou linku metra, podíváte se na exteriéry červených dvoupatrových autobusů i černých taxíků.

Zvládne vaše dítě řídit metro? Nic není nemožné… a v Londýně obzvlášť!

VSTUPENKY DO MUZEA JSOU ZDE

Nabídky ubytování s možností storna zdrama

Booking.com

Do vyhledávacího pole můžete zadat město a datumy dle vlastní volby. Děkujeme, že si rezervujete ubytování přes náš portál.

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky