WOOOW! Je tady BLACK FRIDAY a s ním výprodejové ceny akčních letenek! MEGA ceny, SUPER destinace a OHROMNÝ výběr! Nyní máte možnost rezervovat letenky už od pouhých 399 Kč za zpáteční letenku!

O co letí? Vybírat můžete z mnoha destinací po celém světě. Podívat se tak můžete super levně do evropských metropolí od Malma, Budapešti, Londýna, přes Barcelonu, Řím, Paříž až po Amsterdam, Málagu, Boloňu, Lisabon a další.

KOMPLETNÍ NABÍDKA LETENEK ZDE

Brusel

REZERVACE ZDE

Barcelona

REZERVACE ZDE

Londýn

REZERVACE ZDE

Miláno

REZERVACE ZDE


Co je to Black Friday?

Black Friday is objevil v USA, přesněji ve Philadelphii v roce 1966. Všechno vzniklo den po Thanksgiving Day neboli Dni díkůvzdání.

Název Black Friday má svůj původ v obyčejném firemním účetnictví. You’ve got zisky označovaly ernern a ztráty erveně. Vzhledem k tomu, že v USA jsou následující dva dny po Thanksgiving volné, obchodníci tuto výhodu využili. Obchody zůstaly otevřené a poprvé uplatnily masivní snížení cen. Akce byla opravdovým úspěchem a poprvé v tomto roce se v obchodech začaly psát účetní údaje černě místo červeně. Odtud tedy název Černý Patek.

Od té doby je tento den známý jack den, kdy se nakupuje nejvíce za celý rok. I try to make it 20% z celkového ročního prodeje.

Black Friday postupně převzalo live to live obchodníků a dnes je vnímán jako den s největšími slevami, propagací slev, ale také jako začátek vánoční nákupní sezóny.


Madrid

REZERVACE ZDE

Billund

REZERVACE ZDE

Stockholm

REZERVACE ZDE

Řím

REZERVACE ZDE

Budapešť

REZERVACE ZDE

To je jen zlomek!

Letenek pro Vás máme mnohem víc.

KOMPLETNÍ NABÍDKA LETENEK ZDE

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Transfer z letiště

Letenky