Je vám Brno malé? Zkuste ho na pár dní vyměnit za Berlín a nebo Miláno.

Berlín se v posledních několika letech vyšvihl na jednu z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Německé hlavní město přitahuje pozornost návštěvníků všech věkových kategorií, ale Mekkou je zejména pro mladé. 

Letenky do Berlína

Zpáteční letenky za 288 Kč s termíny ZDE

Náhled na rezervaci

  • Dostupnost tarifu je omezena
  • V ceně 1 ks příručního zavazadla do 5 kg(40cm x 20cm x 25cm)

Všechny atrakce v jedné kartě

Pokud chcete stihnout co nejvíce atrakcí ve městě a mít pod kontrolou výdaje, doporučujeme si zakoupit Berlin WelcomeCard a nebo BerlinPass.

Levnější varianta je WelcomeCard za 527 Kč se kterou můžete cestovat v MHD zdarma, platí 2 až 6 dní a se kterou využijte slevy až 50%.

Pro náročné návštěvníky města je vhodná karta The Berlin Pass (2 609 Kč), se kterou získejte volný přístup k více než 60 atrakcím, prohlídkám a muzeím. Platí 2 až 3 dny od první aktivace a v rámci karty se podíváte na atrakce jako Madame Tussauds, Berlínské sklepení, AquaDom a SEA LIFE a LEGOLAND Discovery Center. Obsahuje i možnost přepravy výletním budem Hop on Hop.

Karty si můžete zakoupit ZDE

Naše TOP aktivity ve městě

Letenky do Milána

Pokud preferujete více módní destinaci máme pro vás vylevněnou letenku do Milána. Vznešený Milán patří k nejhezčím italským městům a jeho atmosféra se nese v duchu módy, umění a jídla. Procházku městem lze zahájit u hlavní ikony Milána, kterou je obrovská katedrála Duomo di Milano. V Itálii na vás dýchne historie na každém kroku. Milovníci umění zaplesají nad freskou Poslední večeře od Leonarda da Vinciho. Tento skvost je vystaven v kostele Santa Maria delle Grazie. Nezapomeňte si vyhradit čas na posezení v příjemných kavárnách a restauracích, kde na vás čekají vynikající pokrmy a vyhlášená italská káva.

Zpáteční letenky za 288 Kč s termíny ZDE

Náhled na rezervaci

Naše TOP aktivity ve městěRezervace ubytování s možností storna zdarma

Do vyhledávacího pole zadejte cíl (např. Berlín) a datum cesty

Booking.com

Mohou se Vám hodit naše další služby:

Nabídky ubytování

Levné parkování na letišti

Cestovní pojištění

Půjčení vozu

Vstupenky a výlety

Transfer z letiště

Letenky